Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Creative Cloud - koniec umowy i co dalej?

    Wygasło mi roczne zobowiązanie CC i cena przeskoczyła z ok 59zł na 120zł. Czy mam dalej płacić już po normalnej cenie czy mogę to anulować i kliknąć jeszcze raz cenę promocyjną. Mam ktoś jakieś doświadczenia w tej materii?
    Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.

  2. #2
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Musisz wypowiedzieć umowę, szkoda że nie zrobiłeś tego wcześniej (okres wypowiedzenia - patrz regulamin promocji).

    To powiadasz, że 120 PLN miesięcznie za przywilej mieszania w CC, no no?
    Medice, cura te ipsum.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Johanan Zobacz posta
    Musisz wypowiedzieć umowę, szkoda że nie zrobiłeś tego wcześniej (okres wypowiedzenia - patrz regulamin promocji).

    To powiadasz, że 120 PLN miesięcznie za przywilej mieszania w CC, no no?
    Dlaczego wcześniej? Wydaje mi się, że anulować bez ponoszenia kar można w 1szym miesiący. Ale tylko mi sie wydaje. Może ktoś już to przechodził..
    Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.

  4. #4
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Poczytałem odrobinę o rocznych subskrypcjach CC i ... szczęka opadła mi aż do podłogi.
    Ok. 1800 zeta za możliwość korzystania z tego softu przez 12 miesięcy, to jednak stanowczo zbyt wiele i nawet 1050 zeta za subskrypcję dla posiadaczy licencji na inne wersje PSa, wydaje się z sufitu wzięte.

    Wrzucę tu linka do ciekawych przemyśleń: http://www.creamteam.pl/blog/index.p...ofesjonalisty/ .
    Medice, cura te ipsum.

  5. #5

    Domyślnie

    I co, nikt nie wiem? Czy trzynasty miesiąc jest traktowany jako 1szy nowej, przedłużonej subskrypcji czy może inaczej to interpretują?
    Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hamarama Zobacz posta
    Wygasło mi roczne zobowiązanie CC i cena przeskoczyła z ok 59zł na 120zł. Czy mam dalej płacić już po normalnej cenie czy mogę to anulować i kliknąć jeszcze raz cenę promocyjną. Mam ktoś jakieś doświadczenia w tej materii?
    Ale mówisz o Adobe CC Photography czy czymś innym? Z tego co widzę cena za Photography nadal wynosi 12 euro.

    EDIT znalazłem Twoją dyskusję sprzed roku na innym forum i się wyjaśniło, bo napisałeś tak, jakby wszystkim po roku miało podrożeć
    Ostatnio edytowane przez Jacek z Nikonem też ; 18-10-2014 o 20:53

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek z Nikonem też Zobacz posta
    Ale mówisz o Adobe CC Photography czy czymś innym? Z tego co widzę cena za Photography nadal wynosi 12 euro.

    EDIT znalazłem Twoją dyskusję sprzed roku na innym forum i się wyjaśniło, bo napisałeś tak, jakby wszystkim po roku miało podrożeć
    Miałem jakaś promocyjną cenę edukacyjną - pełen pakiet CC i teraz naliczyło mi 120zł. Chcę pozostać tylko przy opcji dla foto, bo po co bulić za inne programy, których nie używam. Tylko, że to 13ty miesiąc. I ciekawi mnie czy mogę już podziękować bez naliczania tych 50%.
    Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hamarama Zobacz posta
    Miałem jakaś promocyjną cenę edukacyjną - pełen pakiet CC i teraz naliczyło mi 120zł. Chcę pozostać tylko przy opcji dla foto, bo po co bulić za inne programy, których nie używam. Tylko, że to 13ty miesiąc. I ciekawi mnie czy mogę już podziękować bez naliczania tych 50%.
    Korzystałem z pomocy Adobe i to wygląda tak, że łączysz się z czatem i tam jest żywy asystent, który Ci odpowie na pytania.

  9. #9

    Domyślnie

    Odpowiedź z Adobe: po roku umowy można zrezygnować w każdej chwili. Tylko, że to bez sensu, bo jednak kilkaset złotych już utopione, a jak zrezygnuje to programu NIET i kasy tysz NIET.
    Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hamarama Zobacz posta
    Odpowiedź z Adobe: po roku umowy można zrezygnować w każdej chwili. Tylko, że to bez sensu, bo jednak kilkaset złotych już utopione, a jak zrezygnuje to programu NIET i kasy tysz NIET.
    No ale przeczytaj własne posty sprzed roku - wiedziałeś co podpisujesz

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •