Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64
  1. #61

    Domyślnie

    Moim zdaniem, to światło odgrywa tu dużą rolę. W pierwszych dwóch zdjęciach, tego człeka robiłeś w słońcu.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Barbatian Zobacz posta

    Jeszcze musze sie dowiedziec, czemu czasami detale na zdjeciu siegaja dna, a czasami mnie szokuje.
    Ma problem, kiedy robie pod slonce, ale takie juz zmierzajace w dol (cieple i wpadajace w zmierch). Tzn wtedy na pewno poziom detalu jest bardzo slaby i zdjecia po prostu slabej jakosci (nawet nie chodzi o ostrosc).
    Jakby ktos wiedzial, czemu te zdjecia sa takie tragiczne, to bylbym wdzieczny:



    Poziom detalu jest tragiczny na tych zdjeciach. Mam wiele podobnych i sa genialne.

    Pozdrawiam,
    Michal
    I nie wiem jak to obrabiałeś. Lewa noga tego człeka, która akurat stoi na podłożu, jest rozmyta, natomiast prawa, będąc w ruchu jest w miarę ostra. Czym Ty to obrabiasz ?
    FuFu X100T
    Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
    M
    oje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seś@ Zobacz posta
    I nie wiem jak to obrabiałeś. Lewa noga tego człeka, która akurat stoi na podłożu, jest rozmyta, natomiast prawa, będąc w ruchu jest w miarę ostra. Czym Ty to obrabiasz ?
    Może lewa noga drżała z wysiłku?

    Jak dla mnie to na pierwszym zdjęciu z gór może być backfokus i lekkie poruszenie. Drugie - za małe żeby ocenić. W tej wielkości wygkąda OK, choć też może być lekki BF.
    Ciekawe, że "model" jest na obu w identycznej pozycji. Może na wygląd zdjęcia ma postawa modela?
    Ostatnio edytowane przez sl011 ; 01-10-2015 o 08:53

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sl011 Zobacz posta
    Może lewa noga drżała z wysiłku?
    Ziemia na dole kadru chyba też zadrżała. Po lewej ostro, po prawej mydło.

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Ziemia na dole kadru chyba też zadrżała. Po lewej ostro, po prawej mydło.
    Może to zdjęcie było robione w okolicy Libiąża?

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •