Close

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 95 z 95

Wątek: jaka karta?

  1. #91

    Domyślnie

    Podepnę się pod temat. Do zakupionego/jeszcze-nie-zwroconego/zakupionego-ponownie Z5 będę potrzebować jakiejś kliszy do zapisu zdjęć
    Po szybkim porównianu ceny/prędkości/pojęmności na dłużej zastanowiły mnie 2 oferty:
    1. LEXAR PROFESSIONAL 128GB 1667x 250MBs UHS-II za ~250zł
    2. GOODRAM Micro SD 128GB V60 UHS-II za ~180zł

    Pierwszej marki używam w D700 (CF)i nigdy nie miałem problemu z nią
    Drugiej marki używam dysków SSD i tez nie ma kłopotu. Do tego polska firma. Czy ktoś miał do czynienia z ich kartami?
    https://allegro.pl/oferta/goodram-mi...-pr-9991243894

  2. #92
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Tylko nie microSD !!

    Polecam Kingston 128GB Canvas czerwone ostatecznie zielone.

  3. #93

    Domyślnie

    Co do Lexara, to od kilku lat inna firma wykupiła prawa do nazwy od Microna, więc teraz, to już inne Lexary. Choć nie wiem czy gorsze, ale Micron to już nie jest.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  4. #94

    Domyślnie

    Lexar jest teraz własnością chińskiej firmy Longsys. Chińskie to teraz nie znaczy kompletne badziewie jak niegdyś.

  5. #95
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Powoli i tak wszystko zmierza w kierunku zmniejszania konkurencji na rynku, zbyt kosztowne technologie dla małych lub średnich firm, a chińczycy mają tyle kasy ze wykupują wszystko, teraz masowo wykupują także w Polsce lokale z restauracjami, hostelami itp, wykupili np większość niemieckich firm elektronicznych.
    Czy Lexar obecnie będzie miał taką samą kontrolę jakości czy już w stylu "chińskim" to nie wiemy.
    Nasi dystrybutorzy potrafią wprowadzać z premedytacją na rynek wadliwe produkty bo wiedzą że wielu klientów machnie ręką jak się uwali, wielu z jakaś wadą będą działać.

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •