Close

Strona 4 z 80 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 800

Wątek: Lightroom 6

  1. #31

    Domyślnie

    Będzie jak będzie. Ciśnij tych z Adobe
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cezary-k Zobacz posta
    Tak, na tym polega CC. Nie ponosisz kosztów kolejnych aktualizacji. Płacisz roczny abonament i tyle. Zawsze masz najnowszą wersję.
    Czyli coś jak darmowe minuty za 10 zł.

  3. #33

    Domyślnie

    O ile ktoś Tobie za te minuty zapłaci, to Ty masz za darmo
    Zawsze mnie śmieszyło stwierdzenie "darmowe minuty", skoro i tak się za nie płaciło w abonamencie.
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  4. #34

    Domyślnie

    12 jurków w tym wypadku. Ciekawe kiedy będzie i co wniesie 6.

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cezary-k Zobacz posta
    O ile ktoś Tobie za te minuty zapłaci, to Ty masz za darmo
    Zawsze mnie śmieszyło stwierdzenie "darmowe minuty", skoro i tak się za nie płaciło w abonamencie.
    Chyba nie zrozumiałeś. Napisałeś, że w przypadku CC nie ponosi się kosztów aktualizacji, co jest nieprawdą. Jak najbardziej je ponosisz - co miesiąc w ramach abonamentu. Stad moja uwaga o "darmowych minutach". Są tak samo darmowe jak aktualizacje CC.

  6. #36

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarkod Zobacz posta
    Chyba nie zrozumiałeś. Napisałeś, że w przypadku CC nie ponosi się kosztów aktualizacji, co jest nieprawdą. Jak najbardziej je ponosisz - co miesiąc w ramach abonamentu. Stad moja uwaga o "darmowych minutach". Są tak samo darmowe jak aktualizacje CC.
    Bo nie ponosisz kosztów aktualizacji, tylko użytkowania. Nie wiem, czego tu można nie zrozumieć?
    Pozdrawiam, Czarek
    blog
    instagram
    instagram2

  8. #38

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cezary-k Zobacz posta
    Bo nie ponosisz kosztów aktualizacji, tylko użytkowania. Nie wiem, czego tu można nie zrozumieć?
    Tego, że Adobe za darmo ci nie da Lightrooma? Że koszt aktualizacji jest wliczony w abonament, czyli ponosisz go ale na raty? I że niezależnie od tego, czy chcesz go zobaczyć, czy nie, to on i tak tam jest?

  10. #40

    Domyślnie

    No ale zaraz, możesz mieć abo i nie otrzymać aktualizacji, bo jej po prostu nie ma/nie było w tym okresie. Więc można przyjąć że aktualizacja do wersji 6 jest tutaj dodatkowym benefitem.

Strona 4 z 80 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •