Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Pięknie ta dwusecicha rysuje a fotograf komponuje, chociaż bym ją trochę przymknął. Poza tym do roboty - za dużo chwaściorów w twoim ogrodzie i tylko jeden kwiatek.
    Nie wiem, co napisać.

  3. #3

    Domyślnie

    Czemu na wszystkich zdj. modelka ma przyciętą głowę? Tak miało być? To nie złośliwość, uczę się
    Generalnie MZ super, dwójeczka najbardziej mi się podoba. Świetna obróbka

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2012
    Miasto
    Częstochowa/Warszawa
    Posty
    112

    Domyślnie

    Dokładnie, kalija zadała pytanie, które ja też chciałem zadać. Dlaczego na każdym kadrze modelka ma uciętą głowę? Poza tym jak najbardziej OK.
    Pozdrawiam, Łukasz
    Facebook

    D7200 + N35 + ściereczka + torba

  5. #5
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 597
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    Tak sobie założylem ze bede obcinal głowy by zdjecia sie odróżnialy na tle milona innych zdjęc publikowanych w internecie. I jak zdążyles zauważyc odnioslo to efekt ze zostały zauwazone i mozemy sobie na ich temat jak(poprawność kadrowania) podyskutowac wymieniajac sie uwagami.

  6. #6

    Domyślnie

    Podoba mi się miekkość tych kadrów. Przysłużyła się temu zapewne obróbka (nieco przygaszona), ale pewnie także otoczenie, uroda. Podoba mi się, bardzo !

  7. #7

    Domyślnie

    Cięcię na 1,2 i 4 denerwuje. 3 jest okej, bo takie zdecydowane.

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2014
    Miasto
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    38

    Domyślnie

    Podobają mi się szczególnie 1 i 2 jeżeli o mnie chodzi są świetne.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nikon D5100 + grip |N18-105mm f/3.5-5.6||N35mm f/1.8|

  9. #9

    Domyślnie

    Wybieram 3, bo aż mi się tak spać zachciało. Bardzo bajkowo wyszło i to się udziela. Ucięta głowa mi nie przeszkadza, bo sztuka to hipokryzja. Ty uciąłeś i są oburzenia a jakby uciął ktoś ze znanym nazwiskiem, to byłby "innowacyjny i odkrywczy"...

  10. #10
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez timi Zobacz posta
    Tak sobie założylem ze bede obcinal głowy by zdjecia sie odróżnialy na tle milona innych zdjęc publikowanych w internecie. I jak zdążyles zauważyc odnioslo to efekt ze zostały zauwazone i mozemy sobie na ich temat jak(poprawność kadrowania) podyskutowac wymieniajac sie uwagami.
    Skoro mamy wymienić uwagi ... to faktycznie przy tak luźnym kadrze ścinanie samego czubka głowy nie ma uzasadnienia jesli chodzi o kwestie kompozycji. "Walka" ze schematami powinna mieć uzasadnienie, coś się powinno uzyskać na "niestandardowym" podejściu. Tu zysku nie widać.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 09-10-2014 o 21:48
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •