Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65
  1. #21
    Oszczędny w słowach Awatar sedrox
    Dołączył
    03 2013
    Miasto
    Wielkopolska
    Posty
    191

    Domyślnie

    trudny temat


  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Te tutaj, to nei są hdry, tylko horrory!
    Cytat Zamieszczone przez sedrox Zobacz posta
    trudny temat
    Macie rację Panowie. MZ z tego zdjęcia nic ciekawego już się nie zrobi. Niestety...
    Sorki Sokolnik za szczerość...
    Nikon

  3. #23

    Domyślnie

    Mi podoba się wersja kurczeblade. Już samo przekadrowanie dużo dało.
    Sam za obróbkę się nie wezmę bo zwyczajnie nie umiem

  4. #24

    Domyślnie

    Najlepsze od Martinesa

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    Macie rację Panowie. MZ z tego zdjęcia nic ciekawego już się nie zrobi. Niestety...
    Sorki Sokolnik za szczerość...
    Zdjęcie jest aż tak skopane na etapie fotografowania, że ciężko cokolwiek z tego wyciągać. Gdyby mi się trafiło takie zdjęcie to pewnie w kosz bym wrzucił i o tym zapomniał, a zarazem modliłbym się żeby było coś poprawniej naświetlonego na karcie

    Nie oddałbym żadnej z tych wersji Parze Młodej - nawet tego obrobionego przez siebie samego !

  6. #26

    Domyślnie

    A ja przyznam, że super matryca z D7100 potrafi pięknie zaszumieć.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    A ja przyznam, że super matryca z D7100 potrafi pięknie zaszumieć.
    Jakbym zrobił taką wtopę D600 i aż tak kropował zdjęcie, ratował grzebiąc milionem suwaków to byłoby podobnie

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Jakbym zrobił taką wtopę D600 i aż tak kropował zdjęcie, ratował grzebiąc milionem suwaków to byłoby podobnie
    Miałem na myśli oryginalny nef. I to nie jest zarzut z mojej strony.

  9. #29

    Domyślnie

    A ja uważam, że choć kadr nie jest znakomity (wrócę jeszcze do tego), jako zwykłe i bez wyczynu zdjęcie zupełnie spokojnie daje radę wersja autorska.

    Kolory ludzi są ludzkie a nie woskowe, otoczenie jest normalnie ładne, ale przede wszystkim, co podkreślam - cały plan ma w sobie światło, jest świetlisty, ma w sobie blask! Wszystkie przeróbki są bez tego blasku, są mdłe i dlatego dla mnei odpadają.

    I jeszcze słówko o horrorze - to nei była uwaga do wszystkich, tylko do przeróbki bucefała. Cała zaś reszta jest zwykłym kręceniem suwakami z wyraźnie zaznaczonym celem: aby tylko różnić sie od pozostałych, co wychodzi tym obrazkom na bardzio dużą niekorzyść.

    Wracając do kadru - no cóż, dobry to on rzeczywiście nie jest, ale nie jest tragiczny, a tak się o nim tu mówi. Jeśli tylko autor skadruje tak, żeby para miała przed sobą więcej przestrzeni niż za sobą i przy okazji uda mu się zostawić obraz w tle nie urżnięty - zdjęćie spokojnie da radę. Zastrzegam, nagród to nie zbierze, ale może się spokojnie spodobać. A już w ogóle nei widzę tu jakiejś wtopy, całkowitego skopania, szumów które dyskwalifikuja, czy podobnych tragedii. Owszem, dałoby się naświetlić lepiej i tu autoir rzeczywiście skrewił - ale po tym zdjęćiu widać, że puszka się świetnie sprawdziła, skoro udało się wyprowadzić na prostą taką ekspozycję.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  10. #30

    Domyślnie

    Fakt, że połączenie światła dziennego wpadającego przez okno i sztucznego z żyrandoli łatwe nie jest ale może tak:

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •