Close

Strona 3 z 26 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 256
  1. #21

    Domyślnie

    A jak sie ma kwestia wytrzymałości przy statywie Velbon Sherpa 250N tudzież 450N ?
    D70, Nikkor 18-70 AF-S, Sandisk 1 GB Ultra II

  2. #22
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    to są chińskie podróbki MF nazywane fangier...wyglądają podobnie, ale jakość materiałów dość mizerna...na pewno nie wytrzyma tyle co MF...
    I chyba są niższe. Popatrze jeszcze na te MF.

  3. #23

    Domyślnie

    gadajcie z hesją...może znajdzie jakiś rabacik?
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  4. #24
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    gadajcie z hesją...może znajdzie jakiś rabacik?
    Będzie musiał, w necie znalazłem mf taniej niż u niego od 20 do 50 zł I nie na alledrogo



    PS. Niechcący nacisnąłem zgłoszenie, przepraszam

  5. #25

    Domyślnie

    Wiele zostało powiedziane i zgadzam sie z tym. Przećwiczyłem na własnej osobie kupno statywu, który okazał się w praktyce "drżącym" i teraz zbieram na Manfrotto Myślę, że testy, które przeprowadził ALF po zakupie Manfrotto wykazują, że warto.
    Pozdrawiam Arek
    7D|G12|Nikkormat FT3|N70-210/4|N50/2|N28/3,5|C100/2,8|Metz 58AF2|C17-40/4L||C70-200/4L|+reszta

  6. #26

    Domyślnie

    Oj, tutaj zdecydowanie za Alfem polecam. Sam nie sprawdzaîem, ale po przeczytaniu
    specyfikacji wnioski mam dokladnie identyczne. Osobiscie planuje sobie sam zrobic,
    ale niestety bez skladanych nozek. Natomiast stabilnosc bedzie wzorcowa.

    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  7. #27

    Domyślnie

    Boshe drogi, ten topic powraca co 2-3 miesiące i ciągle te same komentarze. To może w końcu coś podwiesić, na zasadzie jak z obiektywami (opisy) tylko bez zbędnych komentarzy. Żeby użytkownicy opisali za i przeciw SWOICH statywów bez uogólniania, że tylko ten albo tamten.
    Może nawet z ankietą w stylu co jest dla Ciebie najważniejsze przy wyborze statywu (ciężar, udźwig, wytrzymałość, wysokość, cena, marka, nie wiem co tam jeszcze).
    Myślę że byłoby to bardzo przydatne. Już z tego topicu można zostawić parę opinii a resztę wykasować.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alien712
    Boshe drogi, ten topic powraca co 2-3 miesiące i ciągle te same komentarze. To może w końcu coś podwiesić, na zasadzie jak z obiektywami (opisy) tylko bez zbędnych komentarzy. Żeby użytkownicy opisali za i przeciw SWOICH statywów bez uogólniania, że tylko ten albo tamten.
    Może nawet z ankietą w stylu co jest dla Ciebie najważniejsze przy wyborze statywu (ciężar, udźwig, wytrzymałość, wysokość, cena, marka, nie wiem co tam jeszcze).
    Myślę że byłoby to bardzo przydatne. Już z tego topicu można zostawić parę opinii a resztę wykasować.
    To se ne da panie Hawranek. Zawsze znajdzie się ktoś kto tego nie przeczyta i zada to pytanie ponownie. I spróbuj go upomnieć, to zapała świętym oburzeniem.
    Znam to z autopsji. Co jakiś czas wraca jak bumerang pytanie np. czemu błyskograt x nie działa z D70 ?
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  9. #29

    Domyślnie

    Oj, ile ja się naczytałem o statywach i kupiłem w końcu Velbona Sherpa 600. I muszę powiedzieć, że jestem z niego bardzo zadowolony. Stosunkowo masywny, udźwig do 5 kg(chyba) i zdecydowanie tańszy. Nad man... długo myślałem ale doszedłem do wniosku, że mnie na niego po prostu nie stać.

    W takich pozycjach też może pracować
    Pozdrowienia

  10. #30

    Domyślnie

    Terminux, oj udźwig to chyba 3,5-4kg skoro waga 2,14
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Strona 3 z 26 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •