Close

Strona 12 z 357 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 3570
  1. #111

    Domyślnie

    Ja za to mam! Jak się sprawuje AF? Czy jest szybki i skuteczny? Czy łatwo przestawić się z wybieraka punktu AF z D700 na ten z D750?

  2. #112

    Domyślnie

    A mnie zaskakuje to jak w ciemnej d...ie jest Canon. Obraz z dziadka D700 po wyciąganiu lepiej wygląda niż 5DMIII.
    D750: ukłony...
    Ostatnio edytowane przez radius_bo ; 03-10-2014 o 21:37
    D7000 | S 18-35 1.8 | N 60 2.8 G | M 48 AF-1 | N SB-600

  3. #113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MaciekW Zobacz posta
    Ja za to mam! Jak się sprawuje AF? Czy jest szybki i skuteczny? Czy łatwo przestawić się z wybieraka punktu AF z D700 na ten z D750?
    AF - sprawdzałem jak na razie tylko z 24-70 i jest bardzo szybki i celny

    Wybierak bardzo podobny ale wygodniejszy w 750.

  4. #114

  5. #115

    Domyślnie

    Niestety test na Fotopolis to lekka żenada - merytorycznie podążają w kierunku Onetu chyba, bo to że opis jest tak mocno pobieżny, że wielu rzeczy nie uwzględnia (np. grupowy AF, zwiększona czułość), to jeszcze zawiera takie kwiatki jak twierdzenie, że aparat nie zawiera opcji filmu poklatkowego - chyba się zgubili w menu i nie zauważyli osobnego menu dla filmowania

  6. #116

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ketosz Zobacz posta
    Niestety test na Fotopolis to lekka żenada - merytorycznie podążają w kierunku Onetu chyba, bo to że opis jest tak mocno pobieżny, że wielu rzeczy nie uwzględnia (np. grupowy AF, zwiększona czułość), to jeszcze zawiera takie kwiatki jak twierdzenie, że aparat nie zawiera opcji filmu poklatkowego - chyba się zgubili w menu i nie zauważyli osobnego menu dla filmowania
    Niestety również odniosłem takie wrażenie. Z testu nie dowiedziałem się niczego nowego a po przeczytaniu odniosłem wrażenie, że podobną treść sam mógłbym napisać na podstawie tego, co dotychczas udało mi się wyczytać w internecie, choć fizycznie nigdy nie miałem w łapach tego aparatu. No i do tego błędy typu "life view"
    D0,7k | N2470 |S14 2.8 | N50 1.8D | N80200 4,5 AI || D80 | N18105vr
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #117

    Domyślnie

    Jak ktoś ma jakieś pytania to pisać, jestem po pierwszym dniu focenia w ciężkich warunkach a dzisiaj zabieram na ślub.

    Pierwsze wrażenia:

    - AF megacelny, ciężko napisać coś negatywnego bo poprawili coś co i tak działało bardzo dobrze w poprzednich modelech.

    - w ręku leży bardzo dobrze ale jak dla mnie mógłby być trochę większy

    - obsługa menu identyczna jak w poprzednich modelach (zmienili umiejscowienie timelaps, doszło WiFi, rozbudowane opcje filmowania)

    - wysokie ISO (3200-8000) jak dla mnie porównywalne z D800 i 5D mIII (oprócz wyciągania z cieni )

    - fajnie pracuje migawka, ma taki szybki i "pewny" dźwięk

    - kolory nadal sraczkowane jak to w Nikonie

  8. #118

    Domyślnie

    Wyjaśnij może kwestię kolorów - ja od czasów D800, D610 nie narzekam jakoś szczególnie na kolory w jpegach, a RAWy to pełna dowolność

  9. #119

    Domyślnie

    Segl jak będziesz focił wesele zwróć uwagę na pracę AF w mieszanym świetle i z wspomaganiem AF z lampy.
    FUJI X-T3/18-55/35 1.4

  10. #120

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ketosz Zobacz posta
    Wyjaśnij może kwestię kolorów - ja od czasów D800, D610 nie narzekam jakoś szczególnie na kolory w jpegach, a RAWy to pełna dowolność
    Wiesz ja ogólnie jestem 2 systemowy, mam 5D mIII i 6D oraz D750 i używałem wcześniej D700 i D800, Canon większości przypadków wygrywa jeżeli chodzi o kolory, wyjątkiem sa zdjęcia pod światło gdzie Nikony maja lepszy kontrast i łatwiej coś wyciągnąć. Oczywiście 90% zdjęć robię w RAW i zgadzam się z Tobą, że jest to dowolność ale w Nikonie jednak to "zażółcenie" ciężko czasami usunąć przez co zdjęcia z Canona łatwiej i szybciej mi się obrabia.

    Znalazłem pierwszą rzecz jaka mnie drażni w tym body, ma dość spore opóźnienie jeżeli chodzi o wyświetlanie zdjęcia zaraz po zrobieniu, występuje to tylko podczas minuty nieużywania, czyli wchodzi jakby w stan uśpienia. Poniżej link do porównania jaki zrobiłem z D700:
    http://youtu.be/cLzCAFcAkcM

Strona 12 z 357 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •