Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: WC

  1. #1

    Domyślnie WC

    Niejednemu uratowały życie.

    D 70s + nikkor AF-S 18-70mm f3,5-4,5 + sigma 70-300mm APO DG f4-5,6 + nikkor 50mm f1/8D + Tamron 90mm f2,8 + SB 600 + NANEU Pro ALPHA
    http://szelak.myjalbum.net/Gallery/index.html

  2. #2

    Domyślnie

    Zlikwiduj przepały.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  3. #3

    Domyślnie

    Jak można zlikwidować przepały? Jakimi narzędziami w psie? Szczególnie tak znaczne przepały
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

  4. #4

    Domyślnie

    Nieżle, nieżle....
    Przydał by się sztafaż , najlepiej w akcji


    "Prawidłowe użycie sztafażu pomaga w zachowaniu proporcji i perspektywy kompozycji, pogłębia tło, uwypukla elementy pierwszoplanowe, pomaga w odpowiednim rozplanowaniu akcentów itd., a wszystko po to, aby pozwolić odbiorcy skupić uwagę na tych treściach dzieła i w taki sposób, w jaki zaplanował to sobie twórca."
    (cyt. z Wikipedii)
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radosso Zobacz posta
    Jak można zlikwidować przepały? Jakimi narzędziami w psie? Szczególnie tak znaczne przepały
    Nie chodziło mi o postprodukcję, tylko o samo wykonanie zdjęcia. Takich przepałów zlikwidować się nie da, bo te białe plamy nie zawierają żadnych informacji, poza tym, że są białe i nie da się tego "wyciągnąć".
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  6. #6

    Domyślnie

    mozna oczywiscie dosteplowac, a pozniej dosteplowany fragment odpowiednio pod-curvić,zeby byl wystarczajaco jasny i nie razil w oczy (tym, ze sztuczny) a tym samym zawieral choc minimalna teksture.

    Ja w takich sytuacjach czasem robie selekcje przepalu z delikatnym wtapianiem i zjezdzam tak z kilka poziomow, zeby tak nie wypalal dziury w siatkowce, ale oczywiscie, wszystko zalezy od konkretnej foty..
    jakies tam fotki : trzymać ręce na piersiach panienek i patrzeć na chmury typu cumulus w kolorze białym...

  7. #7

    Domyślnie

    ten przepał miał być to jak światełko w tunelu
    D 70s + nikkor AF-S 18-70mm f3,5-4,5 + sigma 70-300mm APO DG f4-5,6 + nikkor 50mm f1/8D + Tamron 90mm f2,8 + SB 600 + NANEU Pro ALPHA
    http://szelak.myjalbum.net/Gallery/index.html

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szelak Zobacz posta
    ten przepał miał być to jak światełko w tunelu
    Kurde, nie wiem jak Wy, ale ja mam nadzieje, ze w swym ostatnim dniu bede szedl w strone swiatelka, ale nie posrod pisuarow.... Niepojeta bywa mysl ludzka

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szelak Zobacz posta
    ten przepał miał być to jak światełko w tunelu
    Po co Ci w domu tyle PiSuarów ???

  10. #10

    Domyślnie

    el.dzi, może szelak ma 40 rozbójników (dzieci) i w tym większość chłopa :P
    Nikon D70s | N 18-70 | N 70-300 | N 50 1.8 | SanDisk ExIII 4+1GB

    ...i oczywiście wielkie zamiłowanie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •