Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MaciekW Zobacz posta
    Nie mogę już edytować. Gdyby kogoś interesowały takie skórzane szelki, to znalazłem polską podróbę Holdfastów w nieco niższej cenie: https://www.facebook.com/rebeleastgear
    Ma ktoś jakieś doświadczenie z tą firmą? Świetnie wyglądają te szelki. Moje obawy budzi jedynie zastosowanie tej poczwórnej łączki z tyłu. Hold Fast nie ma niczego podobnego. Dwa pasy przecinają się w formie litery X. Teoretycznie im mniej łączeń tym chyba lepiej.

  2. #22

    Domyślnie

    W Reporter Strap mam możliwość zdjęcia połączenia szelek na plecach. Efekt jest taki, ze szelki sa mniej stabilne i aparaty bardziej dyndają. Z założoną złączką są bardziej przy ciele.

  3. #23

    Domyślnie

    Odkopię temat bo...naprawdę mocno się namęczyłem by znaleźć idealne szelki i się mi udało, a więc swoją radością chętnie się z Wami podzielę...do poczytania: http://martynairafal.pl/szelkidlafotografa/ polecam
    D3S, dwie D700, dwie D610, trochę szkieł i copter.

  4. #24

    Domyślnie

    @major po ile ta przyjemność? Bo ceny nie znalazłem a wyglądają interesująco. Zastanawia mnie tylko czy ta skóra nie będzie plamić ubrania. Z drugiej strony w teren nie ubiera się białej koszuli z kołnierzykiem od Armaniego
    P900, D50 IR, D7000, NIKKOR AF-S 18-55 G ED, NIKKOR AF 35-135/3.5-4.5, YN-565EX

  5. #25

    Domyślnie

    Dla eleganckiego wyglądu są fajne, ale na codzień "do roboty" nasze polskie Reportery są świetne. Zapięcie Pro-Max jest szybkie, pewne i wygodne. Kupiłem jakoś czas temu i uważam to za świetnie zainteresowany pieniądz

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez major Zobacz posta
    Odkopię temat bo...naprawdę mocno się namęczyłem by znaleźć idealne szelki i się mi udało, a więc swoją radością chętnie się z Wami podzielę...do poczytania: http://martynairafal.pl/szelkidlafotografa/ polecam
    Chętnie przeczytam co mają idealnego czego nie mają Reportery? Design pomijam, to akurat rzecz gustu bądź jego braku.

  7. #27

    Domyślnie

    Reportery też ok są, ale...
    1. Ogólny wygląd/budowa - moje wygrywają masywnością, wszystkie łączniki, klamry, mocowania aparatów są potężne, że naprawdę konia tym uwiązać można
    2. Co było dla mnie ważne przy poruszonym temacie niszczenia ubrań - moje szelki mają wygładzone (zaoblone?) brzegi, więc chodząc czy po prostu pracując w nich nie szoruję ciuchów, śladów nie zostawiają.
    3. Personalizacja wyglądu - od tego jaki kolor albo kolory, jakie wykończenia, aż po własne logo na plecach.
    4. "Pająk" na plecach z ruchomymi "nogami" - widać go bliżej na zdjęciu na górze wpisu na blogu oraz na pionowym całych szelek (ten na którym moje imię i nazwisko jest)- dzięki temu dużo lepiej pracują i dopasowują się do ruchów fotografa - mistrzostwo w prostocie.
    5. Szerokość jakoś 4cm
    pewnie coś jeszcze się znajdzie...
    D3S, dwie D700, dwie D610, trochę szkieł i copter.

  8. #28

    Domyślnie

    Jak dla mnie nie mają żadnej przewagi nad Reporterami...

  9. #29

    Domyślnie

    Mam Reporter dual x promax i Black Rapid Double Breathe. Te pierwsze dużo lepszy pod względem zapięcia. Raz że szybko można odpiąć/przypiąć body a dwa nie ma śrub rysujących jak w przypadku black rapida. Mega uciążliwe jest to zapięcie w rapidzie.
    W ogóle każde zapięcie jeśli jest na śrubę i hak.

  10. #30

    Domyślnie

    A ktoś tu ma może Reporter Corio? I co z tymi szelkami, które opisywał kolega na swoim blogu (artykuł już nie widnieje pod tym linkiem)?

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •