Close

Strona 120 z 121 PierwszyPierwszy ... 2070110118119120121 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 191 do 1 200 z 1205
  1. #1191

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marek2004 Zobacz posta
    Miałem w łapkach i ja. I powiem tak. To co Nikon zrobił z uchwytem tego body to tragedia! Dla kogo to jest?
    Czytając opinie z każdej strony internetu można by rzec, że dla prawie każdego. Nie pamiętam w przypadku którejkolwiek puszki było jeszcze tak wychwalane "czymanie" - zwykle coś tam się wspomina o tym etc a nie trąbi,nie każdy chwali - tu jest na odwrót, więc chyba coś jest na rzeczy. Jesteś chyba pierwszym który narzeka na to, więc nie wiem czy to faktycznie tak tragicznie jest zrobione.

  2. #1192

    Domyślnie

    Ja wiem, że to indywidualna sprawa. Do tych najmniejszych nie należę, to fakt, ale od razu mi nie podpasował. Z małym czy dużym szkłem. Nie wiedziałem jak go trzymać... cztery palce na tej cienkiej wypustce? Dwa na wypustce a dwa pod body? No nijak. Paluchy mi się nie mieszczą w tej "wnęce" I podejrzewam, że grip tego nie zmieni.

    E: Ja wiem, że jest chwalony. Dlatego też jestem mocno zdziwiony, po tym jak wziąłem go w łapy.

    E2: Michał, D810 to inna bajka, inny świat.
    Ostatnio edytowane przez Marek ; 06-11-2014 o 14:35

  3. #1193

    Domyślnie

    Mam wrażenie, że puszki będą coraz mniejsze, patrząc na samsunga, sony itp. Jak dla mnie bardzo dobrze im sprzęt lżejszy tym lepiej. Głębszy chwyt i trzyma się lepiej.
    Pozdrawiam,
    Michał C.

  4. #1194

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MichalC. Zobacz posta
    Mam wrażenie, że puszki będą coraz mniejsze, patrząc na samsunga, sony itp. Jak dla mnie bardzo dobrze im sprzęt lżejszy tym lepiej. Głębszy chwyt i trzyma się lepiej.
    To, że puszka jest mniejsza i lżejsza nie znaczy, że będzie się wygodnie ją trzymać, pracować nią, robić zdjęcia. Przykład? Proszę bardzo: mam Fuji XT1. Małe, lekkie (w porównaniu do lustra) i trzyma mi się świetnie.

    D750? - Dla mnie koszmarek. I nie jest ważne, że w wielu (wszystkich) opiniach jest super. Dla mnie nie.

  5. #1195

    Domyślnie

    Pewnie, że nie będzie idealnie dla wszystkich, jednak podejrzewam, że celują w jak największą ilość użytkowników - wiadomo ktoś mający palce pianisty - chwyt będzie za płytki, szeroka dloń i na gripie zmieści się tylko 3 palce itp.
    Pozdrawiam,
    Michał C.

  6. #1196
    Rozmowny Awatar kazziz
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    na longboardzie pod Wawelem.
    Posty
    302

    Domyślnie

    Po zmacaniu puszki moja opinia o wielkości jak najbardziej pozytywnna, grip idealnie leży w dłoni. Opinie pracowników sklepu dwie dokładnie przeciwne - jeden z panów się ze mną zgadzał, drugiemu nie leżała zupełnie. Poinformowali mnie za to, że od jutra cena to 8200... ha! to dopiero dobra informacja. Brałbym. Gdybym potrzebował ff, brałbym.

    Macany gdzie zawsze, czyli Bonarka, AB.
    Jak się skupisz na robieniu zdjęć, to z reguły nie będziesz mieć problemów.
    Jak się skupisz na szukaniu problemów, to nie będziesz mieć ładnych zdjęć.

    Mój aparat nie ma problemów z AF, nie chlapie olejem i nie sypie kurzem na matrycę.
    A teraz jest do tego mały, lekki i ma fajne stałki. E-M10!

  7. #1197

    Domyślnie

    Na forum niemieckim znaleźli bug, przy takich ustawieniach:


    Tryb M


    Lampa nikona SB


    iTTL


    ISO Auto, Ustawione na ISO 100


    FP. 1/250s (też z bei 1/200s)





    Seria testowa: 1/200s - 1/250s - 1/320s - 1/400s - 1/500s





    Aparat przeswietlil zdjecie ustawiajac ISO 12.800 przy 1/250s i krotszych 320s und 1/400s

    Nikon sprawdził i potwierdził.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  8. #1198
    oripkess
    Gość

    Domyślnie

    ej ale daje radę, nie jest źle

  9. #1199

    Domyślnie

    Nic więcej nie pisali. Faceta z Nikona niby powiedział, że się zajmą.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  10. #1200

Strona 120 z 121 PierwszyPierwszy ... 2070110118119120121 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •