Close

Strona 50 z 64 PierwszyPierwszy ... 40484950515260 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 633
  1. #491
    GL
    Gość

    Domyślnie

    Sony RX100 jeśli ma być coś w zbliżonej cenie. Nie jestem jednak pewien, czy po D7200 ta klasa aparatów będzie produkowała pliki o jakości jaka Cię zadowoli (mnie np nie zadowala). Musisz sam to sprawdzić, tak samo jak ergonomię.

  2. #492

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojtek321 Zobacz posta
    To co w takim razie polecacie z aparatów klasy LX 100?
    Canon G7X.

    Cytat Zamieszczone przez stachmuszel Zobacz posta
    Canon G7x to imho najlepszy kompakt, jaki miałem. Canonowski silnik jpg robi dobrą robotę. Mój obecny Panasonic LX100 nie wywołuje we mnie takiego efektu wow. Szkoda, że nie jest już dostępny jako nowy. Druga wersja G7x podobno jest już trochę inna.
    Pozdrawiam, Jurek.

  3. #493
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Gdzie można zobaczyć ten efekt WOW z tego canona?

  4. #494

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Gdzie można zobaczyć ten efekt WOW z tego canona?
    W głowie Stacha. Każdy ma inny poziom wow. Ja jestem z tego jednocalowca Canona zadowolony, ale czy tobie on wystarczy, to juz sam musisz zdecydować.
    Pozdrawiam, Jurek.

  5. #495
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Nimo cztery ka Lipa Panie kolego. Panasa własnie za ten kawałek tortu bardzo lubię.

  6. #496

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Nimo cztery ka Lipa Panie kolego. Panasa własnie za ten kawałek tortu bardzo lubię.
    Tak to jest, każdy ma inne oczekiwania. Ja jestem zmuszony filmiki trzepać w 30fps, bo w 60 fps mój telewizor nie wyrabia. W 4k by dęba stanął.
    Pozdrawiam, Jurek.

  7. #497

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Łukasz Gniadek Zobacz posta
    Sony RX100 jeśli ma być coś w zbliżonej cenie. Nie jestem jednak pewien, czy po D7200 ta klasa aparatów będzie produkowała pliki o jakości jaka Cię zadowoli (mnie np nie zadowala). Musisz sam to sprawdzić, tak samo jak ergonomię.
    Nie zależy mi na obrazku lepszym niż z D7200, potrzebuję coś małego do zdjęć z wyjazdów itp.
    LX100 przekonuje mnie wizjerem, 4K i ogólnie designem który bardzo mi się podoba.
    Nikon D7200 + Sigma 18-35 ART + Nikkor 50mm F1.8D
    Strona domowa

  8. #498

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojtek321 Zobacz posta
    Nie zależy mi na obrazku lepszym niż z D7200, potrzebuję coś małego do zdjęć z wyjazdów itp.
    LX100 przekonuje mnie wizjerem, 4K i ogólnie designem który bardzo mi się podoba.

    4K podaruj sobie. Lepszy jest sprawdzony i dograny sprzętowo HD.
    Naprawdę nie ma sensu pakować się w 4K.

    Powinien Ci starczyć RX100 III.
    To mały, kieszonkowy dobrze dopracowany sprzęcik.

    Jasny obiektyw z uniwersalnym zakresem.
    Świetnie filmuje i masz wysoką jakość zdjęć.
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

  9. #499
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darekw1967r Zobacz posta
    4K podaruj sobie. Lepszy jest sprawdzony i dograny sprzętowo HD.
    Naprawdę nie ma sensu pakować się w 4K.

    Powinien Ci starczyć RX100 III.
    To mały, kieszonkowy dobrze dopracowany sprzęcik.

    Jasny obiektyw z uniwersalnym zakresem.
    Świetnie filmuje i masz wysoką jakość zdjęć.
    4K z tego aparatu jest po prostu świetne. Na potrzeby amatorskie filmowanie akurat Alpy Tatry ogląda się super na sprzęcie do tego przeznaczonym.

  10. #500

    Domyślnie

    Jeśli myślicie, że będziecie tym kręcić filmiki, które później będziecie chcieli oglądać, to w 90% jesteście w błędzie Montaż sensownego materiału wymaga czasu, umiejętności, sprzętu (wydajny komputer, oprogramowanie), czasu, czasu, czasu i jeszcze raz umiejętności. Gdy już raz spędzicie kilka bitych dni na montażu kilkunastominutowego filmiku z wakacji i zorientujecie się, że przez kilka dni Wasze dzieci chodziły brudne i głodne, a żona z fochem wyjechała do rodziców, bo straciła kontakt z małżonkiem, który wpadł w jakiś filmowy letarg, to kolejny raz już Wam się odechce

    A jeśli macie zamiar kręcić filmiki, które ktoś inny będzie chciał oglądać (co szanuję, ale ma to sens, gdy na tym zarabiacie albo macie jakiego wideobloga i naprawdę ciekawe historie do opowiedzenia), to miejcie świadomość, że w 90% odbiorcy nawet nie będą w stanie otworzyć 4K. Pomijam już fakt, że jedyną sensowną platformą do publikowania i udostępniania takich filmów jest YouTube, w większości konsumowany na smartfonach i ekranach HD laptopów, charakteryzujący się potężną kompresją degradującą jakość materiału.

    Podsumowując: róbcie zdjęcia, olejcie wideo
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

Strona 50 z 64 PierwszyPierwszy ... 40484950515260 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •