Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Zdjęcie Martyny

    Czy to nieostrość (poruszenie) zdjęcia dyskredytuje ten portret?
    [img]https://www.dropbox.com/sc/8gf05ntnazet4dy/AACAtHiYSs2iLMMsn9MnRcXoa[img]

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Masz świetne logo a nie umiesz wstawić zdjęcia na forum?
    niech zgadnę, to Twoje dziecko?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  4. #4

    Domyślnie

    mam nadzieję że rozgryzę sztukę wstawiania fot na Forum, ale na razie uczę się na błędach, przepraszam

  5. #5

    Domyślnie

    musisz mieć link do zdjęcia (najczęściej z końcówką nazwa pliku.jpg). Jeśli go masz to wstawiasz go między lub korzystasz z przycisku powyżej - "Wstaw obrazek"
    ten adres który masz nie jest bezpośrednim linkiem do zdjęcia
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  6. #6

    Domyślnie

    Może pomogę,
    jak chcesz wstawić z dropboxa, to różnie się ten link pozyskuje w zależności od przeglądarki. Ja często sobie radzę tak: (dziwne ale skuteczne), otwieram fotę w dropboxie, tak jak do pozyskania linku (duża fota) klikasz na białym tle poza fotką i rozwija ci się menu w którym wybierasz informacje o zdjęciu, czy jakoś tak to się nazywa, otwiera się wtedy kolejne okno i w nim masz wiele różnych linków, szukasz takiego co się zaczyna od twitterimage, kopiujesz link który jest w tej linijce i to jest link zdjęcia.
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  7. #7

    Domyślnie

    Myślę, że nie zmienia to faktu,że zdjęcie jest kiepskie
    Sztuczna próba wyostrzenia w postprocesie znacznie pogorszyła sprawę.Skóra dziewczynki wygląda bardzo niekorzystnie.
    D5100 / S17-50 F2.8 /Metz52

  8. #8

    Domyślnie

    Nie widzę próby wyostrzania, za to widzę skuteczne poruszenie lub nietrafienie...

  9. #9

    Domyślnie

    Gdybyś tylko podał dane EXIF oryginału...
    Nikon

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •