Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie Ładowarka samochodowa do tabletu?

    Czesc,

    Ktos z nikoniarzy uzywal ladowarki w samochodzie ladujac tableta? Chodzi mi czy ktos ma sprawdzona firme? Hama wyglada rozsadnie. Czytalam ze musi miec 2 ampery jesli tablet sie ma ladowac..Na oryginale mi nie zalezy, ale taniochy tez nie chce.
    /*\
    [ O ] D90 N50 8.1 Sigma 10-20 4-5.6 Tamron 70-300 (bosh..) Nie moge tera pisac, jezdem za granicom

  2. #2

    Domyślnie

    proponuję kupić przetwornicę i ładować ładowarką sieciową. Słyszałem kiedyś, że to jest zdrowsze
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  3. #3

    Domyślnie

    Przetwornica jest bardziej uniwersalna- mamy w aucie wtedy "zwykłe" gniazdko. Ale ładowarka pod gniazdo zapalniczkowe też jest okej. Co do amperów- najlepiej by było podobnie jak w sieciowym zasilaczu do owego tableta.

  4. #4

    Domyślnie

    Nie musi mieć 2A, powinien się ładować i z zasilaniem 500mA, ale będzie to trwało bardzo długo i może być za mało aby ładować podczas używania.

    Najlepiej mieć taką jak radzi nikoniarzd3100 - czyli w okolicy tego co daje oryginalna sieciowa.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  5. #5

    Domyślnie

    500 mA to niezbędne minimum- tyle dają gniazda USB.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja kupiłem przejściówek na 2x usb - takie cos podłączaną do gniazdka zapalniczki i działa jak nalezy ( ipad losuje sie szybko)

  7. #7

    Domyślnie

    To nie przejściówka, a ładowarka z wyjściami USB. Jakby to była sama przejściówka, to miałbyś na USB 12V
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    Nie musi mieć 2A, powinien się ładować i z zasilaniem 500mA, ale będzie to trwało bardzo długo i może być za mało aby ładować podczas używania.

    Najlepiej mieć taką jak radzi nikoniarzd3100 - czyli w okolicy tego co daje oryginalna sieciowa.
    Pół ampera? Zapomnij. Nawet Samsunga SII nie naładujesz, co najwyżej będzie się wolniej rozładowywał. Sprawdziłem. Do tabletu i dwóch telefonów Samsung mam dwuamperowe ładowarki.
    Krzysztof Paszkiewicz

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Pół ampera? Zapomnij. Nawet Samsunga SII nie naładujesz
    Za to G2, E72, Nexusa 4 i parę innych telefonów naładujesz. Także jak widzisz nie jest to wcale takie oczywiste...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Pół ampera? Zapomnij. Nawet Samsunga SII nie naładujesz, co najwyżej będzie się wolniej rozładowywał. Sprawdziłem. Do tabletu i dwóch telefonów Samsung mam dwuamperowe ładowarki.
    Akurat oryginał podróżny dołączany do Samsunga S2 ma 0,7 A, ja ładuję telefon m.in. ładowarką od NEXa co ma 0,5 A. Najmocniejsza moja ładowarka mikro USB ma 0,85 A. Zatem nie demonizujcie.
    Sprawdzić jaka wydajność prądową ma oryginał i taki kupić zamiennik.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •