Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Centrum Sony

  1. #1

    Domyślnie Centrum Sony

    Zapraszam do oglądania i komentowania.







  2. #2

    Domyślnie

    Sorry, ale za dużo tego wszystkiego, jak dla mnie - ciężko się na to patrzy.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  3. #3

    Domyślnie

    Kompletnie mnie nei przekonuje.

    Do dziś pamiętam taki biały sześcian nad rzeką, z kratownicowym mostem, w ujęciu pionowym, ale nie w proporcjach 3X2 - to było Twoje? Tamto było świetne po prostu, to niestety nie dorasta tamtemu... Ani światło, ani kadr, kompozycja niedostrzegalna.

    Sorry - zupełnie nie, czekam na zdjęcia klasy tamtego sześcianu.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Sorry, ale za dużo tego wszystkiego, jak dla mnie - ciężko się na to patrzy.
    Nie da się ukryć, że minimal to nie jest . Ten kadr to miał być mój sposób na pokazanie tej kopuły prawie w całości (w części z odbiciami zamiast rzeczywistej konstrukcji). Dół i boki wydawały mi się potrzebne, aby dać trochę oddechu.

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Kompletnie mnie nei przekonuje.

    Do dziś pamiętam taki biały sześcian nad rzeką, z kratownicowym mostem, w ujęciu pionowym, ale nie w proporcjach 3X2 - to było Twoje? Tamto było świetne po prostu, to niestety nie dorasta tamtemu... Ani światło, ani kadr, kompozycja niedostrzegalna.

    Sorry - zupełnie nie, czekam na zdjęcia klasy tamtego sześcianu.
    Sześcian był mój. Przyznaję, że do Sony Centrum podchodzę już któryś rok z rzędu i mogę nie mieć już dystansu do własnych produkcji .

    Dziękuję za komentarze

  5. #5

    Domyślnie

    Może zamiast szukać na siłę czegoś wydziwionego daj kadr lub dwa tzw. normalne, jako plan ogólny i do tego daj ze trzy interesujące detale? Detali tam znajdziesz całkiem sporo jak widzę po otoczeniu...
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  6. #6

    Domyślnie

    Rzeczywiście większość udanych zdjęć z tego miejsca, jakie widziałem, jeśli nie skupia się na detalu to przedstawia węższą scenę. Dzięki za podpowiedź.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •