Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2015
    Miasto
    Kraków
    Posty
    44
    Wpisów
    1

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Przyjmowanie 10-bitowego koloru, nie oznacza, że monitor to wyświetla.
    Jest dużo negatywnych opinii odnośnie podświetlania w tym necu EA 2455 widocznego już przy jednolitych aplach. A może warto wziąć pod uwagę eizo ev2455 lub 2466.
    Gdyby nie te dziwne proporcje w tym CS 230 już dawno bym go kupił ale próbowałem jeden dzień pracować w tej rozdzielczości i szybko wróciłem do 1920 x 1200.

  2. #42

    Domyślnie

    Przecież wszystkie monitory na IPS mają takie samo podświetlenie, w sensie nierówności. Kwestia kto i jak je ogląda i fotografuje. Jak ustawiony monitor, jakie oświetlenie pomieszczenia i jak ustawiona ekspozycja. Można pokazać coś takiego:


    Lub takiego:


    To, jak będzie monitor wyglądał u Pana na biurku, w może 10% zależy od jego równomierności czerni. Reszta zależy od prawidłowości ustawienia i oświetlenia. Oczywiście, fajnie jest dodatkowo trafić na równy egzemplarz, ale to trwa i kosztuje.
    Ostatnio edytowane przez Tom01 ; 01-02-2018 o 18:22
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarekf34 Zobacz posta
    Ja właśnie zamówiłem NEC MultiSync EA245WMi-CT ColorTuned u kolegi forumowego Tom01 , już nie mogę się doczekać
    Cytat Zamieszczone przez MARC24 Zobacz posta
    W takim razie podziel się wrażeniami po otrzymaniu tego monitora.
    @jarekf34 , dołączam się do pytania o wrażenia

  4. #44
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2015
    Miasto
    Kraków
    Posty
    44
    Wpisów
    1

    Domyślnie

    No w końcu kupiony padło na EA245wmi-CT2.
    Gdyby ktoś chciał coś wiedzieć na jego temat to chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Ponieważ sam długo szukałem informacji na jego temat...

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MARC24 Zobacz posta
    No w końcu kupiony padło na EA245wmi-CT2.

    Gdyby ktoś chciał coś wiedzieć na jego temat to chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Ponieważ sam długo szukałem informacji na jego temat...
    Nosze się z zamiarem kupna tego monitora (lub jego podrasowanej wersji NEC MultiSync EA245WMi-2 COLOR).
    Jestem ciekawy Pana opinii na jego temat po prawie rocznym użytkowaniu?
    (Moje zastosowania: grafika, webdesign, dtp)

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fader_audio Zobacz posta
    niecałe 2 lata temu kupowałem monitor, kwota przenaczona była do 2000, jednak po obeznaniu tematu wzrosła, wybrałem eizo, z tych co Ty wypisałeś kierowałbym uwagę na nec.
    A Ty na czym pracujesz, sam tez szukam i powoli glupieje

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •