Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Plecak dwu komorowy, pasek bądź szelki? Co kupić?

    Szukając jakies dobrej propozycji plecaka często był polecany http://www.naneustore.com/index.php?...product_id=367
    Co oni myślicie bądź czy macie jakieś inne propozycje? Plecak ma służyć na wyjścia jednodniowe wakacyjne bądź rekreacyjne. Fajnie było by żeby zmieścił statyw 70-200 24-70 85 body i jeszcze jakiś parę rzeczy plus prowiant bądź krata piwa

    Oraz co polecacie wygodnego i sprawdzonego zamiast oryginalnego paska nikona czasami bywa uciążliwy.
    D600, N24-70 f2.8, N70-200 f2.8 VR, N10.5 f2.8, zenitar 16mm f2.8, N85 f1.4
    Sony nex6, samyang 12 f2.0, zeiss 24mm f1.8

  2. #2

    Domyślnie

    Rozważasz w temacie szelki, więc powiem Ci co ja o tym myślę.

    Jeżeli Ci nie chodzi o coś do trzymania tylko sprzętu, a system nośny do pracy, to polecę Ci szelki. Ja kupiłem w Miwo Military (czy jakoś tak, szyją sprzęt dla wojska) szelki jacko. Rozstaw pasów MOLLE sprawdzi się w większości sakw, nawet tych tanich (np. Camrock, którego używam + toploader lowepro). Jestem po prostu zachwycony ilością sprzętu który mogę unieść nie obciążając pleców (mam uszkodzony kręgosłup), jak również tym, że w dalszym ciągu mogę założyć plecak, mając jednocześnie wolne ręce. W wolnej chwili mogę podesłać zdjęcie tego jak to wygląda.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _Ocean_ Zobacz posta
    Rozważasz w temacie szelki, więc powiem Ci co ja o tym myślę.

    Jeżeli Ci nie chodzi o coś do trzymania tylko sprzętu, a system nośny do pracy, to polecę Ci szelki. Ja kupiłem w Miwo Military (czy jakoś tak, szyją sprzęt dla wojska) szelki jacko. Rozstaw pasów MOLLE sprawdzi się w większości sakw, nawet tych tanich (np. Camrock, którego używam + toploader lowepro). Jestem po prostu zachwycony ilością sprzętu który mogę unieść nie obciążając pleców (mam uszkodzony kręgosłup), jak również tym, że w dalszym ciągu mogę założyć plecak, mając jednocześnie wolne ręce. W wolnej chwili mogę podesłać zdjęcie tego jak to wygląda.
    Dzięki musze powiedzieć ze te szelki naprawdę porządnie wyglądają, wezmę je pod uwagę Napewno jednakże narazie musze się skupić na plecaku do sprzętu i różnego typu wycieczek.

    Kolejna opcja plecaka jest Lowepro Primus

    Jesteście w stanie coś powiedzieć na temat tych plecaków bądź zaproponować inny godny polecenia?
    D600, N24-70 f2.8, N70-200 f2.8 VR, N10.5 f2.8, zenitar 16mm f2.8, N85 f1.4
    Sony nex6, samyang 12 f2.0, zeiss 24mm f1.8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •