Close

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 71
  1. #1

    Domyślnie

    Reportaż zrobiony w 95% obiektywem 35mm 1.8DX z Nikonem D600
    Więcej zdjęć można zobaczyć na blogu: http://www.lukaszsztybe.pl/fotografi...icja-i-bartek/


    1

    2

    3

    4

    5

    6

    7

    8

    9

    10

    11

    12

    13

    14

    15


    Niestety musiałem usunąć troszkę zdjęć ze względu na ograniczenia w regulaminie, ale gdyby ktoś chciał zobaczyć więcej to zapraszam na BLOGA
    Ostatnio edytowane przez TOP67 ; 04-08-2014 o 18:58

  2. #2

    Domyślnie

    Nie chcę być podły ale "2. Maksymalna ilość zdjęć publikowanych w jednym poście - 15."

  3. #3

    Domyślnie

    Zdjęcia bardzo zacne i piekielnie ostre
    Mam pytanie natury technicznej, czy zdjęcia na f2.2, f2.8 były kropowane czy winieta usunięta programowo?
    Sprzętowy onanizm prowadzi do twórczej impotencji

  4. #4

    Domyślnie

    kurcze przepraszam za taką dużą ilość zdjęć, jeżeli to przeszkadza, zgłoszę się do moderatora o pozwolenie o ponowne edytowanie i usunięcie pewnej ilości. Ale teraz kobieta goni mnie na spacer do kościoła

    nazir_altamar większość zdjęć jest w oryginalnych kadrach, winieta była usunięta w lightroomie. Niektóre zdjęcia wymagały kropowania, ale nie ze względu na winietę, a poprawę kadrowania, lub prostowania.

  5. #5

    Domyślnie

    Ha! No i da sie dobrze i tanio PM napewno zadowolona, ja bynajmniej bym byl z takiej pamiatki.. Jak bylskane na sali? Na 41 widze jakas okte..
    Kazdy placi za swole blendy

  6. #6

    Domyślnie

    Fajny reportaż , zdjęcia ostre i czyste.
    Podoba się

  7. #7

    Domyślnie

    A mówią, że 35/1.8 DX to tanie i nic niewarte szkiełko. A tu proszę masa bardzo fajnych zdjęć...

    P.S. MZ link do tego setu trzeba podawać zawsze wtedy, kiedy znajdzie się jakiś krytyk 35-tki.
    Ostatnio edytowane przez Andrzej1974 ; 03-08-2014 o 14:01
    Nikon

  8. #8

    Domyślnie

    Zaje....e zdjęcia.
    Nikon + Nikkor
    https://www.instagram.com/z_nurtem_sanu_i_dunajca/

  9. #9

    Domyślnie

    Bo 35tka to dobre szklo, pod warunkiem, ze nie przymkniemy jej za bardzo bo wtedy winieta jest okropna. Ja na slubach uzywam glownie tego szkla, jakies 95% zdjec nim robie.
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  10. #10

    Domyślnie

    Dobrze, że ktoś wreszcie dobitnie pokazał, że mały i bardzo tani może naprawdę bardzo wiele.
    Nikon

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •