Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 71
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Dzięki za opinie.

    camil_lkr były lampy ze srebrnymi parasolkami

    Jak chcecie, tutaj jest więcej zdjęć : http://www.lukaszsztybe.pl/fotografi...icja-i-bartek/
    Link nie działa.

    Fotki świetne, ile lamp ? CLS-em czy Radiowo?
    "Nikon"

  2. #22

    Domyślnie

    Teraz powinien działać : http://www.lukaszsztybe.pl/fotografi...icja-i-bartek/

    Lampy światła stałego, włączane/wyłączane na pilot.

  3. #23

    Domyślnie

    Świetna technika i obróbka.
    Zastanowiłbym się nad doborem zdjęć, które nam przedstawiłeś. Zwłaszcza od 1 do 4 są o tym samym, podobnie na blogu.
    Rozumiem, że młodzi chcą jak najwięcej bo mają do tych zdjęć inny stosunek i im można oddać więcej. Ja wolałbym zobaczyć historię złożoną z 10 może 20 kadrów ale za to mocnym, co wzbudziłoby pewnie większe emocje.

  4. #24

    Domyślnie

    Jalone możliwe że masz racje, ale często jest tak że zainteresowani pytają o więcej zdjęć, wrzucając na bloga trochę większą ilość, ludzie mogą więcej zobaczyć, jak komuś zdjęcie się spodoba to zatrzyma się przy nim. A tak jak napisałeś, wybrane, wyselekcjonowane zdjęcia będą na stronie - którą będę aktualizował, póki co czasu brakuje :/ Ale dzięki za komentarz

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Teraz powinien działać : http://www.lukaszsztybe.pl/fotografi...icja-i-bartek/

    Lampy światła stałego, włączane/wyłączane na pilot.
    Mówisz o słóncu czy o konkretnych lampach
    "Nikon"

  6. #26

    Domyślnie

    Słońce też lubię mowa o statywie, kloszu i żarówie 5500k

  7. #27

    Domyślnie

    nie bardzo rozumiem zachwyty, porządnie naświetlone centralne kadry, powtarzalne wszystko, bez szału

  8. #28

    Domyślnie

    Jeśli dobrze rozumiem to kolega wstawił fotki w celu pokazania, że można 35 zrobić baaardzo dużo w reportażu.
    Kwestia oceny, "z szałem" czy "bez szału" nie ma sensu w tym wątku
    ff

  9. #29

    Domyślnie

    Nie naciskam na nikogo żeby się podobało, 10ciu wpadnie w gust, jednemu nie
    Reportaż był robiony jednym obiektywem, i może zaledwie w 5% była użyta 50mm 1.8 która nie wniosła niczego więcej niż 35. Poza tym na blogu, pokazanych jest znacznie więcej zdjęć, i wspierałbym się że wszystkie są w centralnym kadrze

    Istotne jest to w tym poście, że często mam pociąg do nowego sprzętu (jak wiele osób) a tutaj starałem się sam sobie udowodnić, że często ten pociąg jest przesadzony, i wystarczy to co się posiada, żeby zrobić coś z czego np. jak w tym przypadku Para Młoda będzie bardzo zadowolona !

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    nie bardzo rozumiem zachwyty, porządnie naświetlone centralne kadry, powtarzalne wszystko, bez szału
    Hmm... czy możesz pokazać jakieś swoje fotki "z szałem", skoro te są "podrzędne" i "bez szału"? Oczywiście zrobione szkiełkiem N35.
    Nikon

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •