Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41

    Domyślnie

    Polecam Olympus e-m5 (nie to żebym reklamował, bo mam na sprzedaż), ale żadną lustrzanką nie nakręci się video w takiej jakości.


  2. #42

    Domyślnie

    Z całym szacunkiem, ale jeśli tak twierdzisz to chyba niewiele jeszcze widziałeś czy To oczywiście dwa z brzegu, przykładów na Vimeo jest znacznie więcej.

  3. #43
    Oszczędny w słowach Awatar JLz1
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Posty
    143

    Domyślnie

    Mam 3500zł na korpus Nikona. Wcześniej miałem D90 a teraz chciałbym się pobawić coś więcej z filmami. Nie stać mnie jeszcze na pełną klatkę, więc czy mam do wyboru tylko D7100?

  4. #44

    Domyślnie

    Jeżeli upierasz się na Nikona i szukasz przyzwoitej jakości video to masz jeszcze D5300 i D5200.

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Z całym szacunkiem, ale jeśli tak twierdzisz to chyba niewiele jeszcze widziałeś czy To oczywiście dwa z brzegu, przykładów na Vimeo jest znacznie więcej.
    Nie ma to jak porównać bezlusterkowiec za 2500 zł do lustrzanki za kilkanaście tysięcy nagrywającej w RAWie

  6. #46

    Domyślnie

    No jak to? Przecież napisałeś, że żadną lustrzanką nie nakręci się filmu o takiej jakości jak polecany przez Ciebie olek. W odpowiedzi dostałeś przykład, że jednak da się, to się drwiną próbujesz wykręcić.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  7. #47

    Domyślnie

    Nie chcę wkładać kija w mrowisko, ale może A5100?
    http://www.cinema5d.com/lab-review-s...c-range-power/

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    No jak to? Przecież napisałeś, że żadną lustrzanką nie nakręci się filmu o takiej jakości jak polecany przez Ciebie olek. W odpowiedzi dostałeś przykład, że jednak da się, to się drwiną próbujesz wykręcić.
    W zasadzie to kwestia optyki.

    https://www.youtube.com/watch?v=o13ndzqQDiQ

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •