Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Kolego nie ma sie co sadzic!
    W regulaminie http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=1358 masz jasno napisane
    ''6. Nie dodawaj swoich zdjęć do cudzych postów chyba, że autor postu o to prosił, albo wyraził na to zgodę''
    Sam sobie odpowiedziales ''Co prawda jasno tego nie napisałeś, beret23 ale wydaje się że przyzwalasz, to spróbuję:''
    Nie pytales wiec sie nie godzilem, prosic rowniez nie prosilem!

    Co do tytulu to:
    Dlaczego uwazasz ze zablokowalem temat? Gdybys to ty napisal pierwszy posta o takim samym tytule to...?
    Czy myslisz ze inni w tym ja plakali by ze zablokowales temat????
    Otoz nie! Ja bym napisal ''Moje Farnborough 2014'' albo ''Upalne Farnborough 2014'' albo poprostu Farnborough Airshow 2014''
    Do Farnborough 2014 wystarczy dodac jakikolwiek przymiotnik i juz masz inny tytul!

    To tyle odnosnie wyjasnienia co mysle o tej sprawie. Nie mam ochoty z nikim wojowac wiec na przyszlosc zycze troche wiecej cierpliwosci a zobaczysz ze zycie bedzie prostsze

    Pozdrawiam

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MilekS Zobacz posta
    ...Czy mogę tu dodać coś ze swoich niedoskonałych rezultatów?
    Jak widać - pytałem a że zgody nie było to przeprosiłem i uważam sprawę za niebyłą.

    Przy zakładaniu wątków warto dodać jakiś indywidualny określnik, skoro każdy wątek jest z założenia autorski.
    Tytuł ogólny mnie zwiódł i zamiast wziąć się za studiowanie regulaminu po prostu zapytałem a później dodałem.

    Nie sposób już dokonać jakiegokolwiek wpisu w forach bo albo "za ogólne" albo w ogóle nielegalne... A niech tam, niech się wpisują prawnicy.

    Pozdrawiam i życzę udanych zdjęć.
    Nikon D600, D7100,
    Nikkory: 28-80, 50 F:1.8D, 18-55 F:3.5-5.6 G II ED (DX), 80-200 F:2.8, Sigma 170-500 F:5-6.3D, Sigma 14 F:2.8 fish eye, Sigma 70-200 F:2.8 APO DG HSM, Tamron SP 10-24 F:3.5-4.5 DX, kilka zacnych manualnych stałek.

  3. #23

    Domyślnie

    Teraz to ja przepraszam bo umknelo mi Twoje pytanie!

    Bez stersu zyjemy i focimy dalej.

    I wzajemnie zycze wielu lotniskowych wrazen i udanych fotek.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •