Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Montaż aparatu / kamery w samochodzie

    Niedługo wybieram się w malowniczą okolicę samochodem i chciałbym sobie wykonać timelapse z wycieczki. Mam samochód taki jak ten:

    http://opel.resmoto.com/galerie/opel....8_2005_08.jpg

    Chciałbym zamontować aparat z tyłu, tak aby na filmie była widoczna trasa + osoby w kabinie. Zastanawiam się jakie mocowanie kupić, najprostsza jest przyssawka do powierzchni płaskich ale boję się że może mi to odlecieć przy dużych prędkościach. Mógłbym coś zamocować do aluminiowej osłony za fotelami ale nie bardzo wiem co. Mogę też za fotelami rozstawić statyw ale boję się że to za mało stabilna konstrukcja. Mam d90 z fiszem ale może pożyczę do tego celu gopro. Ma ktoś pomysł na rozsądne rozwiązanie?

  2. #2

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc to ja bym z dwóch płaskowników poskręcał coś do pałąka, bo przyssawkom od jakiegoś czasu nie wierzę, nawet tym dobrym (zgubiliśmy gopro...)

  3. #3

    Domyślnie

    Magic arm od Manfrotto. Używałem na samochodzie i motocyklach z D4s

  4. #4

    Domyślnie

    magic arm jest trochę dla mnie za drogi, użyję tego pewnie parę razy w życiu. Znalazłem coś takiego jak imadło, na allegro jest sporo ofert w dziale wyposażenie studia i kosztuje 20-30zł. Jak przetestuję dam znać czy zadziałało.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pchelek Zobacz posta
    magic arm jest trochę dla mnie za drogi ......

    Aparat i obiektyw są droższe

    Tez myślałem ze użyje tylko kilka razy, a teraz używam kilka razy w tygodniu ...

    Pozdrawiam,
    Piotr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •