Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Kolory w prezentacji LIGHTROOM

    Witam

    Mam taki problem - obrabiam zdjęcia w LR 4.0, po czym chcę zrobić z nich prezentację. I to jest problem - video jakie powstaje ma dużo bardziej nasycone kolory niż fotografie z których zostały wykonane. Czy jest na to jakiś sposób? Czy jest to wina raczej kodeków filmu który "Upiększa" zdjęcia. LR to dla mnie podstawowe narzędzie, brakuje mi tylko funkcji dodawanie logo do zdjęć. Nie chciał bym jeszcze dodatkowo rezygnować z prezentacji. Proszę o pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    Ja nie zaważyłem, aby kolory były inne, ale do tworzenia slideshow nie używam LR, a innych programów - np. Adobe Premiere Elements.

    Jeśli chodzi o dodawanie logo - jest od dawna. Przy eksporcie zdjęć zaznaczasz "Watermark" i masz wrzucone logo, czy napis.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #3

    Domyślnie

    Z logo przetestuję, choć automaty do wklajania różnie spełniają swoją funkcję.

  4. #4

    Domyślnie

    Pomóżcie!!! Nikt nie zauważył bardziej nasyconych kolorów w prezentacjach LR? Nie mam kasy na kolejne programy. Może coś źle robię przy tworzeniu tych prezentacji? Może brakuje jakiś kodeków?? nie ma pojęcia.Jest jeszcze może ktoś kto tworzy w LR prezentacje?

  5. #5

    Domyślnie

    Sprawa się wyjaśniła i... aż mi wstyd. Po zgraniu filmu na inny komputer wszystko było ok. Pewnie na tym co tworzyłem mam za stare kodeki, które mocno wpływają na barwę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •