Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie ile za taki zestaw

    pytanie czysto teoretyczne - jaką cenę mógłbym wystawic za swój zestaw - Nikon F601 + Sigma 28-105 UCIII + vivitar 70-210 2,8-4,0 (manual focus) + Soligor MZ 340AF + UV Hoya HMC super.
    coram mniej stać mnie na robienie slajdów - a i coraz gorzej im to w labach wychodzi. Planuję przejście na lustro a szkoda żeby sprzęt się kurzył w szafie skoro może jeszcze posłużyć komuś.

    do moderatora - jeśli temat bardziej odpowiedni do działu "sprzedam" proszę go przenieść, ale zaznaczam że to tylko teoretyczne pytanie, nic narazie nie sprzedaję więc oferty tylko wirtualne proszę składać

  2. #2

    Domyślnie

    F601 - 300 zl za stan idealny
    Sigma - 250 zl
    Vivitar - 200 zl
    Soligor - 100 zl
    UV dodaj w prezencie do szkla

    Mysle, ze 850 to bedzie cud jak sprzedasz ten zestaw.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostrowski_marci Zobacz posta
    Planuję przejście na lustro
    A tak gwoli ścisłości to 601 to nie lustro Pytam powaznie, bo nigdy nie miałem w łapach

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szuwar Zobacz posta
    A tak gwoli ścisłości to 601 to nie lustro Pytam powaznie, bo nigdy nie miałem w łapach
    F601 to lustro. Pewnie miał na myśli, że przechodzi na cyfrę.
    "Wolność twojej pięści musi być ograniczona bliskością mojego nosa."

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gALL Zobacz posta
    F601 - 300 zl za stan idealny
    Sigma - 250 zl
    Vivitar - 200 zl
    Soligor - 100 zl
    UV dodaj w prezencie do szkla

    Mysle, ze 850 to bedzie cud jak sprzedasz ten zestaw.
    myslę podobnie tylko zamienił bym ceny body i sigmy tzn
    body ~250
    sigma + UV Hoya HMC na pewno poniżej 300 nie sprzedam. (stan idealny, zero śladów użycia, szkła bez rys)

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szuwar Zobacz posta
    A tak gwoli ścisłości to 601 to nie lustro Pytam powaznie, bo nigdy nie miałem w łapach
    tak to lustro i to bardzo fajne lustro - jakbyś zerknął w wizjer 601 to będziesz patrzył z obrzydzeniem w wizjery lustrzanek cyfrowych
    niestety analogowe lustro które wykorzystuję do robienia slajdów, a to niestety droga zabawa, no i coraz mniej labów potrafi dobrze wołać takie materiały. Więc planuję przejść na lustro cyfrowe.
    Najlepiej zostawiłbym oba, ale nie wiem jak to wytrzyma mój budżet domowy. Ale jestem dobrej myśli hehe

  7. #7

    Domyślnie

    no co ty gadasz? dslr kupisz za nie mniej niz 2000, wiec czym jest te 200zł za f601? niech leży... kiedyś sie na pewno przyda
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

    D700 + 35 + 85 i po co więcej?

  8. #8

    Domyślnie

    też tak sądzę, i pewnie zostanie cały zestaw analogowy u mnie. Szkoda że z Nikonów w normalnej cenie pozostał tylko D40. (mówię o nowym sprzęcie) Na D80 mnie nie stać a nawet gdyby to fotografie traktuję jako hobby i raczej nie przewalę 4 tys na sprzęt . A zakup nowego D50/D70 to wiadomo - teraz loteria fantowa. Pozostały zmiotki magazynowe i wymacane egzemplarze z MM. Moje poszukiwania DSLR'a poszły w stronę Pentaxa... Jak to mówią nieważny system...

  9. #9

    Domyślnie

    nie kupuj D40! masz szkła na śrubokręt a D40 nie ma śrubokręta!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

    D700 + 35 + 85 i po co więcej?

  10. #10

    Domyślnie

    wcale nie mam zamiaru kupować D40 - napisałem tylko że to jedyna puszka Nikona w ludzkiej cenie która pozostała w sprzedaży i można ją kupić bez problemu. (oprócz pozostałości d70s)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •