Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11

    Domyślnie

    Hej, az siebie nie poznaję, ja czlowiek ktory do wszystkiego mam sentyment pozbylem sie z tym szklem po 3 dniach dylematów. w ostatnich godzinach przed sprzedaza nawet sie ostro wahałem ale jak sie powiedziało A to trzeba powiedzieć B czy jakos tak . patrzłem na te zdjęcia i raz mowiel ze jest ok a raz puszczalem łacine do monitora.
    szkło wybierałem niecały rok temu spośrod 2 sztuk. pierwszy egzemplarz mialem tydzien w chacie ale mial fronta i wymienili mi po jednym zleceniu na inny ktory był o niebo lepszy. i tak zadowolony ze szkla prawie rok osttanio dopatrzyłem sie ze szklo ostrzy róznie. Najdziewniejsze jest to ze gdy w domu testowałem to było jak chcialem oczywiscie z małym procentem odrzutów. ale na zleceniu gdy potzrebna była akcja to szklo ewidentnie waliło fronta raz dobrze raz front i tak jak mu sie zachciało (spory % nietrafień) a gdy ustawilem mikro regulacje to na dalsze odleglosci łapal w miare ok ale na blizsze plany robil Back focusa. najgorsze jest gdy szklo pracuje na przemian z 35 1,8g DX to ta 50 to jakies nieporozumienie. pytaliście na czym podpiete na 2 sztukach d300 i na obydwu szklo zachowuje sie tak samo. ale to juz historia bo szkla juz nie mam.
    A powiedzcie mi czy 50 1,8g jest podobna celnoscią do 35 1,8 dx?
    podpis niezgodny z regulaminem

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez remnaj Zobacz posta
    A powiedzcie mi czy 50 1,8g jest podobna celnoscią do 35 1,8 dx?
    Wg mnie jest lepsza. 35/1.8G DX testowałem, na kolana mnie nie rzuciła. Znakomite szkło do DX, to wszystko.
    Rules are foolish, arbitrary, mindless things that raise you quickly to a level of acceptable mediocrity, then prevent you from progressing further.
    Michał poleca: D750 / Z5 / 24-70

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •