Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie blokada autofocusa

    witam czy mial ktos problem z blokowaniem sie autofocusa?raz zalacza sie innym razem nie,dodam ze dzieje sie to po zmianie migawki czy ma to cos wspolnego?od dwoch dni aparat jest u mnie i jakby autofocus coraz czesciej reagowal czy to mozliwe czy moze jakis wiekszy problem?

  2. #2

    Domyślnie

    Jak często zmieniasz migawkę?
    Ostatnio edytowane przez MstrG ; 19-06-2014 o 21:43
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mayowy Zobacz posta
    witam czy mial ktos problem z blokowaniem sie autofocusa?raz zalacza sie innym razem nie,dodam ze dzieje sie to po zmianie migawki czy ma to cos wspolnego?od dwoch dni aparat jest u mnie i jakby autofocus coraz czesciej reagowal czy to mozliwe czy moze jakis wiekszy problem?
    Przeczytaj co napisałeś i sprecyzuj jeszcze raz o co Ci chodzi !
    [Nikon d7100]+[Sigma10-20/4-5,6]+[Sigma17-50/2,8]+[Sigma70-200/2,8 OS]+[sb700] +[różne klamoty]

  4. #4

    Domyślnie

    sory za nie sprecyzowanie,ale myslalem ze to jasne chyba kazdy wie ze Nikon w ramach gwarancji lub nawet po niej wymienia migawki w nikonach d600,wiec takowa mam wymieniona i po tej wymianie nastapily problemy z autofocusem,silniczek sie zacina chyba zapytalem na forum czy ktos ma jakis pomysl co sie dzieje?czy teraz wszystko jasne cos mam jeszcze dodac?

  5. #5

    Domyślnie

    No wreszcie napisałeś jaki masz aparat, napisz jeszcze jaki masz obiektyw.

  6. #6

    Domyślnie

    obiektyw Nikon AF-S 24-85 f/3.5-4.5 G ED VR

  7. #7

    Domyślnie

    podalem jaki obiektyw i temat sie skonczyl?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •