Close

Strona 41 z 49 PierwszyPierwszy ... 313940414243 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 486
  1. #401

    Domyślnie

    Ostatnie czego mi trzeba w dumaniu nad takimi zdjęciami to zastanawianie się czy to pole czy łąka i czy tam było gospodarstwo? Widzę linie ułożone i na niebie, i na ziemi, i podoba mi się to. Tyle.
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  2. #402

    Domyślnie

    FHR, gratuluję zdjęć! Często tu zaglądam i podziwiam, a czasem i szukam inspiracji - lubię podobne, nizinne krajobrazy.

    Ale pytanie z innej beczki - jak Ci się pracuje z D800? Czy odczuwasz problemy z nieostrościami od klapiącego lustra? Przepraszam za takie przyziemne pytanie, ale przymierzam się do zakupu drugiej puszki i zastanawiam się, czy warto wziąć D800, które się ostatnio zrobiły bardzo tanie, czy jednak się wstrzymać i później kupić D810.

  3. #403

    Domyślnie

    @Mithrandir - ciężko mi ocenić, bo rzadko oglądam swoje zdjęcia w oryginalnym rozmiarze Ale raczej nie odczuwam problemów w tej kwestii.


  4. #404

    Domyślnie

    177 i 178, piękności.

  5. #405

  6. #406

    Domyślnie Kampinoski Park Narodowy - NOWE ZDJĘCIA

    co za wyczucie, ja bym tylko popsul/skrajobrazil z modelka w ludzkiej postaci maturalnej na pierwszym planie


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  7. #407

  8. #408

    Domyślnie

    Co tu dużo pisać. Świetne zdjęcia! Pięknie pokazujesz Kampinos Stogi, żurki, łosie to co najpiękniejsze w puszczy Kolory, kadry...wszystko ze smakiem. Miodzio !
    Fuji

  9. #409

  10. #410

    Domyślnie

    kol FHR. O fotkach już pisałem. Gratki. A napisz jak focisz. Masz upatrzone miejscówki, czy wędrujesz z buta, robisz
    objazdówkę z samochodu i ot przez okno pstryk ? Fotki masz zróżnicowane i w tym jest też ich siła.

Strona 41 z 49 PierwszyPierwszy ... 313940414243 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •