Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1

    Domyślnie MZT Lipiec "Dzieci" - fotki

    No i sie troszkę nazbierało dzieciaczków
    Oto wasze prace:
    [center:2329d4c2a2] - 1 -
    Autor - paskud
    Profesor


    - 2 -
    Autor - Wojciech Włoch
    Zosia


    - 3 -
    Autor - bogool
    Kinga


    - 4 -
    Autor - Ryszard Gałgan
    Sen na scenie..


    - 5 -
    Autor - golden


    - 6 -
    Autor - jarry


    - 7 -
    Autor - josoko


    - 8 -
    Autor - kessey


    - 9 -
    Autor - Piotr Milecki sorry za zonk
    hooligan


    - 10 -
    Autor - Capricorn


    - 11 -
    Autor - szymony
    Los łobuzos


    - 12 -
    Autor - supermyszka
    czołgista


    - 13 -
    Autor - ringo

    [/center:2329d4c2a2]

    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  2. #2

    Domyślnie

    Ogólnie temat dla mnie nieco ciężki do komentowania bo często gęsto prace na ten temat są zdjęciami naszych ukochanych pociech. Stąd inne spojrzenie autorów (często). W moim przypadku tak nie jest więc można jechać do bólu :P

    Ad rem:

    1 - Ciekawe zderzenie sytuacyjne, kadr niestety dla mnie zbyt zabałaganiony, ale wiadomo liczy się chwila

    2 - całkiem, całkiem, światełko ładnie się układa, ładnie uchwycony moment zamyślenia

    3 - coś mi w tym zdjęciu nie leży, ciekawe spojrzenie ale chyba jakieś dziwne wrażenie wbijania kwiatka w twarz, brakuje delikatności

    4 - kadrowane poprawnie ale moment uchwycony nie za bardzo ciekawy

    5 - nie bardzo, poucinane dłonie

    6 - moja fota, wybrałem ją ze względu na moim zdaniem silne oddziaływanie poprzez kontakt wzrokowy z dzieckiem oraz ustanowioną więź z sytuacją, proszę o Wasze opinie
    technicznie zdjęta troszkę saturacja i ciut przycięte od dołu i z prawej

    7 - zdjęcie prawie idealne, bardzo mi się podoba, gratuluję takich okazji (domyślam się że zdjęcie z wojaży), minimalnie na minus cień pod brodą od lampy

    8 - średnia fotka, dziecko OK ale drzewo z głowy to chyba szkolny błąd, tak mi się wydaje...

    9 - kadr nie bardzo, jak dla mnie prosi się o przesunięcie dzieciaczka troszkę w prawo, tak jak jest dzieciaczek nie przykuwa wzroku, a mógłby

    10 - prawdziwie magiczne oczka, nieco mnie razi rączka jakby szykująca się do pewnej czynności z której znani są Polacy (z hamerykańskich dowcipów)

    11 - ciekawie uchwycona sytuacja, raczej jestem na TAK

    12 - and the last but not the least świetny dzieciak, dobry kadr, niestety pokusiłbym się o krótszy czas lub lampkę wina przed sesją poruszenie ciut za duże...

    Jak zawsze podkreślam że słabo się jeszcze znam na fotografowaniu stąd prawdopodobnie błędy w ocenie co poniektórych zdjątek. Proszę o wyrozumiałość autorów a także o wypowiedzi na temat Naszych prac innych forumowiczów.
    pozdrawiam, jarry

    Nikon D LXXX

  3. #3
    Stian
    Gość

    Domyślnie

    1 - poza zlapaniem chwili nie ma tu az nic ciekawego, kadr raczej przecietny
    2 - podoba mi sie, ladne swiatlo
    3 - dziecko wyglada troche nienaturalnie jak lalka, ale ładny kadr
    4 - Szuuuumi las , sytuacyjne raczek do albumu
    5 - czegos mi brakuje w tym zdjeciu, jakies takie za miekkie, rozplynnione
    6 - idealna GO, ładny kadr, wzorowa ostrość. Z punktu technicznego b. dobrze.
    7 - Dobry kadr, bardzo dobre zdjęcie
    8 - Czegoś mi tu brakuje ... do albumu
    9 - Nie podoba mi się umiejscowienie chłopca, wolałbym kadr ciut węższy
    10 - Mocne oczy, kadr standardowy
    11 - Sympatyczne zdjęcia, dobry tytuł, choć lekkie poruszenie razi
    12 - Czegoś mi tu brakuje, ogólnie średnie zdjęcie


  4. #4

    Domyślnie

    nie widać zdjęć
    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Ja widzę bez problemu, może odśwież albo co

    Marta, jak zjesz sałatkę to napisz coś o zdjątkach jak obiecałaś...
    pozdrawiam, jarry

    Nikon D LXXX

  6. #6

    Domyślnie

    Ani w operze, ani w lisku ani w kilku innych. Inne zadania tematyczne bez problemu.
    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    ja widze "click here now!"

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez irekka
    Ani w operze, ani w lisku ani w kilku innych. Inne zadania tematyczne bez problemu.
    No to ja, tego kompletnie nie rozumiem(widać tłumok jestem), bo wszyskie (no prawie) są na moim FTP. Skoro widzisz inne zadania, to te też powinnieneś. A fota supermyszki jest linkowana z jej adresu.

    [ Dodano: 04-08-2005, 22:59 ]
    Cytat Zamieszczone przez Saint
    ja widze "click here now!"
    Też przy wszystkich?? To tym bardziej dziwne, bo chyba korzystasz z łącza TKTelekom. Mój dostawca internata też, więc dlaczego nie abla
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  9. #9

    Domyślnie

    no dobra, dobra, zjadlam salatke, ktora musialam zrobic sobie zeby podjadac (tak to zapalilabym i od razu napisala, ale jak niektorzy wiedza od dzis nie pale) i dopiero teraz zabralam sie do pisania...


    1. za malo rozmyte tlo, troche zabalaganione, rozumiem, ze liczyl sie moment
    2. nie wiem czy to jest zamierzona miekkosc czy brak ostrosci
    3. wydaje mi sie troche zbyt gladka twarz, nawet jak na dziecko, i chyba ciut za mocno lampa dopalone, tak to odbieram, ale moze sie myle
    4. fajnie uchwycony moment
    5. mam wrazenie ze ostrosc jest na dekolcie bluzeczki, brakuje mi jej na oczach, dol do uciecia (ten stol czy cos)
    6. wzrok dziewczynki przykuwa uwage, GO dodatkowo ukierunkowuje nas na Nia
    7. kadr fajny, spojrzenie zabojcze, minimalnie mniej lampy i bylaby rewela
    8. wolalbym mniej gory i za jarry'm - drzewo lub rynna wystaje z glowy
    9. wyglada jak kosmita chodzacy po ksiezycu, kawalek muru czy kamien w reku pomaga w utrzymaniu rownowagi nie przeszkadza mi, jak innym, polozenie dziecka, choc fotka troche albumowa
    10. oj lampa, lampa, mam wrazenie, ze GO, w szczegolnosci za glowa dziecka troche sztucznie uzyskana (nie znam sie, ale tak to odbieram)
    11. no lobuzy, rzeczywiscie, mniejsza GO by mi bardziej odpowiadala
    12. nielostre, wiem, ale podobala mi sie mina, warunki ciezkie bo ciemnawo bylo i lapa mi sie trzesla po podrozy "pszczola", ale nie bede sie tlumaczyc...

  10. #10

    Domyślnie

    nic nie widze
    D70 [18-70][50/1.8D][100/3.5]

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •