Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Franciszków
    Posty
    114

    Domyślnie 13" laptop/ultrabook

    Potrzebuję czegoś małego do podróży w pociągu. Wymyśliłem sobie, że jakiś 13 calowiec spełni moje wymagania.
    Będzie mi służył do neta, otagowywania zdjęć, tworzenia www i trochę do grania (cywilizacja 5, diablo 3, strarcraft 2)
    Co wybrać? Znalazłem niby ideał, ale ma jeden minus - to jest Acer http://www.saturn.pl/warszawa-blue-c...ttws,id-939780
    Tzn. tak mi się wydaje, że to minus bo nigdy nie miałem do czynienia z tą firmą, ale jakoś zawsze kojarzyła mi się ze sprzętem raczej kiepskim.
    Nie chcę dysku ssd bo za mały. Ten Acer ma dedykowaną kartę graficzną która pozwoli mi pograć.
    Polecicie coś innego w tej lub niższej cenie? Może wypowiedzą się użytkownicy Acerów jak to z tą firmą jest?

  2. #2

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Franciszków
    Posty
    114

    Domyślnie

    Nigdy nie miałem Maca i trochę się go boję. co Mac ma takiego czego nie ma ten Acer (poza systemem)?

  4. #4
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Wydaje mi się że ten Acer jest w konfigu idealny.
    Podobnie skonfigurowane Asusy Zenbooki, to koszt rzędu ponad 1k więcej, więc nie wiem czy to warto.
    Medice, cura te ipsum.

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Franciszków
    Posty
    114

    Domyślnie

    No niestety, Acer odpadł z dosyć błahego powodu - ma białą klapę (wygląda trochę damsko). Myślę teraz nad Asusem UX32LN-R4034H, ten ma jedną wadę - mały dysk ssd (wolał bym klasyczny dysk taki jak był w Acerze)

  6. #6
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    A może coś takiego: http://www.kuzniewski.pl/p18125,hp-e...a-w-cenie.html ?

    Bardzo dobry sklep, polecam.
    Medice, cura te ipsum.

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Franciszków
    Posty
    114

    Domyślnie

    Fajna opcja z tym HP, Jest co prawda troszkę większy od Acera ale za to jest lżejszy. Musiał bym co prawda kupić do niego plecak, ale to już nie problem. Muszę intensywnie pomyśleć nad tą opcją.

  8. #8

    Domyślnie

    A może używany Thinkpad X1 Carbon? Nowego w tej cenie nie znajdziesz, bo idą po 6-8k PLN. No i to nie 13,3 a 14,1". Ale akurat jest tu:
    http://allegro.pl/thinkpad-x1carbon-...287653329.html
    Lżejszego, cieńszego i bardziej mocarnego ze świecą szukać.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Franciszków
    Posty
    114

    Domyślnie

    Musi być nowy, no i ma zintegrowaną grafikę.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez antos777 Zobacz posta
    Nigdy nie miałem Maca i trochę się go boję. co Mac ma takiego czego nie ma ten Acer (poza systemem)?
    MBA jest idealnie lekuchny/maleńki, to jest z moich doświadczeń najlepszy lapek do wojażowania ever. Bateria trzyma zajedługo, komputer solidny, nie niszczy się, potrafi przyjąć na klatę*solidną glebę. Ma gładzik-nad-gładzikami i nie traci na wartości jak pecety.

    Osobiście byłem użyszkodnikiem wielu systemów operacyjnych - od atarynkowych OS/TOS, przez AmigiOS, UNIX-y, DOS-y, OS/2, Windowsy po OSy i OSXy - z tej perespektywy jedyny system jakiego nie potrafię ogarnąć to... Windows 8
    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 31-05-2014 o 22:29

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •