Dziękuję za opinie i uwagi . Kurtz – cenna informacja , żeby korzystać z łącza cyfrowego – brzmi sensownie J, przejrzę źródła w tym kierunku . Jestem aktywnym czytnikiem tego forum od dłuższego czasu i opinii Tom01 mogę oczekiwać jednoznacznej –OX radzi sobie z problemem bez problemu a Win nieszczególnie - koniec kropka. Ja to szanuję , bo każdy ma prawo chwalić to co działa w jego przypadku podobnie jak szanuję zdanie kolegi Johanana.- masz rację – nie mam ochoty w nic się wkręcać poza systemem , który będzie działał
Muszę przeorganizować swoje biurko ze względu na upływający czas ( stary sprzęt już nie daje rady współczesnym wymaganiom ) i dopasować system do nowej koncepcji . Nie jestem biegły w rozwiązywaniu zagadek dlaczego obraz jest nie taki tylko inny i czy to wina systemu czy użyszkodnika. Marzy mi się coś co się podepnie poprzez dwa kable max . i będzie działało a kolory same się ustawią ! Wiem , że tak nie ma . Nie mam żadnych uprzedzeń ani do systemu ani producenta jednego czy drugiego czy czwartego. Chciałbym jednak tak to poskładać , żeby po inicjalnym procesie podłączenia , ustawienia systemu i innych kalibracjach wszystko działało bez większych niespodzianek. Opinia Czornyja by się tu przydała bo on przerobił w każdą stronę obydwa systemy ....