Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11

    Domyślnie

    Super!
    Widziałem wcześniej i jestem pod ogromnym wrażeniem
    Gratuluje pełnego profesjonalizmu i wykonania.

  2. #12

    Domyślnie

    Pięknie wszystkim dziękuje za tak dobre słowo!
    Faktycznie pracy było sporo, ale z aparatem to przyjemność. Niestety długo trwało mozolne i nie fajne sklejanie - każda sekunda w Photoshopie w filmie to 30 sekund w czasie rzeczywistym na bardzo szybkim komputerze (poza mały fragmentami, które nie są przyspieszone).

    Tymczasem, bierzemy się za kolejny temat Raz jeszcze dzięki!
    Pozdrawiam!

    Rafał

  3. #13

    Domyślnie

    Czekamy na więcej, świetny materiał.
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  4. #14

    Domyślnie

    Zajawka bardzo dobra, zmontowane też ciekawie. Zastanawia mnie tylko po co taka wielka powierzchnia pod tą sesję. Do wybiegiwania emocji czy uwalniania myśli?

  5. #15

    Domyślnie

    Fajne,ciekawe, ale "oszukaństwo", bo nie ma mojej 12-28/4 albo nie zauważyłem.


    Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  6. #16

    Domyślnie

    Dzięki wielkie!

    Cytat Zamieszczone przez KaarooL Zobacz posta
    Zajawka bardzo dobra, zmontowane też ciekawie. Zastanawia mnie tylko po co taka wielka powierzchnia pod tą sesję. Do wybiegiwania emocji czy uwalniania myśli?
    Szczerze powiedziawszy, powodów było wiele. Okazało się, że ustrojstwo jest zaskakująco duże i wymaga obejścia, potrzebowaliśmy na prawdę dużej przestrzeni. Wcale nie łatwo wynająć jakiekolwiek studio w tej okolicy. I oczywiście hala ładnie wygląda dużo lepiej w filmie

    Cytat Zamieszczone przez pawl_s Zobacz posta
    Fajne,ciekawe, ale "oszukaństwo", bo nie ma mojej 12-28/4 albo nie zauważyłem.
    Jest, jest, tuż obok setki
    Pozdrawiam!

    Rafał

  7. #17

    Domyślnie

    I ja również gratuluję świetnej ale to świetnej roboty !
    Pozdrawiam i więcej takich filmów.
    D700 // S 24-70 2,8 // N 35 1.8 DX // SB700 //

  8. #18
    Oszczędny w słowach Awatar klojt
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Łącko/Kraków
    Posty
    74

    Domyślnie

    Malowanie światłem macie opanowane do perfekcji . Ale nasunęło mi się na myśl pewne pytanie. Raczej ten typ fotografii wymaga pełnej sterylności i nie ma tu miejsca na błędy, więc jak radziliście sobie z pyłkami które pojawiały się na obiektywach? Większość załatwi gruszka i pędzelek, ale zawsze coś może pozostać. Czy w takich wypadkach czyściliście obiektyw aż do uzyskania 100% czystości, czy delikatne poprawki były już nanoszone w postprocesie?
    Nikon D7100 | Tokina 11-16/2.8 | Sigma 17-50/2.8 | Nikkor 85/1.8G | tilt-shift Takumar 105/2.4 | SB-800 | Nikon F65

  9. #19

    Domyślnie

    Obłędne. Gratulacje.

  10. #20

    Domyślnie

    Super, widać sporo włożonej pracy
    usunięto komercyjną stopkę

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •