Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: D800 nowy soft

  1. #21

    Domyślnie

    U mnie zero problemow po aktualizacji. Pucha smiga idealnie ze wszystkimi obiektywami.

  2. #22

    Domyślnie

    U mnie także. Przestały dokuczać zawiechy przy odczycie z karty.
    Nikon D997 Nikkor 10-500 f/0,7, SpeedLight SB 920 GT.

  3. #23

    Domyślnie

    Oprogramowanie uaktualniłem i niestety, aparat nadal filmuje w HD a nie K4, jak w Canonie Mark III

  4. #24

    Domyślnie

    u mnie aktualizacja nic nie zepsuła - ani tez nie poprawiła
    .........

  5. #25

    Domyślnie

    Ciekawe, Koledzy aktualizują soft i cieszą się jak dzieci że... NIC SIĘ NIE POPSUŁO.
    Mniej widać wyrazów zadowolenia że coś się poprawiło. Widocznie te poprawione błędy były niezbyt dokuczliwe czy wręcz zauważalne.
    Nikon D600, D7100,
    Nikkory: 28-80, 50 F:1.8D, 18-55 F:3.5-5.6 G II ED (DX), 80-200 F:2.8, Sigma 170-500 F:5-6.3D, Sigma 14 F:2.8 fish eye, Sigma 70-200 F:2.8 APO DG HSM, Tamron SP 10-24 F:3.5-4.5 DX, kilka zacnych manualnych stałek.

  6. #26
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Warszawa/Puławy
    Posty
    181

    Domyślnie

    przestał się zawieszać (sporadycznie po zrobieniu zdjęcia paliła się zielona lampka i nie można było wejść do menu) w sumie to nie jestem tego pewien bo to raz na kilkaset zdjęć się działo ale jednak czasami występowało. Cóż więcej miało się poprawić - raczej nic. Pewnie dodali tylko obsługę obiektywów z nowym bagnetem E ale tego nie wie nikt
    2 Nikony i kilka szkieł.

  7. #27

    Domyślnie

    Karty, ponad 128GB dodali



  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MilekS Zobacz posta
    Ciekawe, Koledzy aktualizują soft i cieszą się jak dzieci że... NIC SIĘ NIE POPSUŁO.
    Mniej widać wyrazów zadowolenia że coś się poprawiło. Widocznie te poprawione błędy były niezbyt dokuczliwe czy wręcz zauważalne.
    słuszna uwaga, Nikon ostatnio tak namieszał że teraz nawet wgranie softu rodzi pytanie czy nic sie nie zepsuje. Za cieżkie pieniadze kupowane aparaty i do czego dochodzi ? do obawy ze znowuż cos moze wyjsc nie tak. "Zapracowali" sobie ostatnio na super "zaufanie"

  9. #29

    Domyślnie

    Jedni zapewne piszą to z przekąsem, inni informują, że nieoryginalne rzeczy nadal są kompatybilne. Nie chodzi raczej o popsucie. Nie popadajmy w paranoję.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  10. #30

    Domyślnie

    To ja jednak wrzucę kamyczek...
    Wydaje mi się, że AF gorzej działa z 400 2.8. Z ostatniego kartingu mam dużo większy odsetek nietrafionych niż z poprzedniej eliminacji mimo, że warunki były lepsze. Do tego sugestia Pawła odnośnie zwiększenia lagu może też być prawdą. Na razie nie przesadzam - to tylko wczesne obserwacje.
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •