Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64
  1. #61
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Jest jakaś szansa kupić coś do 1 tys PLN z raw, iso100, zoomem takim w granicach 24-105, full HD. Potrzebuje do wycieczek biegowych aby czasami łapać ulotne krajobrazowe chwile.

  2. #62

    Domyślnie

    Jest jakaś szansa kupić coś do 1 tys PLN z raw, iso100, zoomem takim w granicach 24-105, full HD. Potrzebuje do wycieczek biegowych aby czasami łapać ulotne krajobrazowe chwile.

    Nikt nie wymieniał Panasonica Lumixa LX7 - może nie do końca podejdzie z zomem bo tylko 24-90 ale za to jasny ... pozostałe parametry posiada.
    Wcześniej miałem LX5 a teraz od dwóch prawie lat męczę LX7 - w górach(wisi kilka relacji), na słonku, mrozie itd ... filmiki kręci idealne
    Może nie jest najmniejszy ale za to wart swojej ceny. Aktualnie nowe za 1400 używki taniej.

    Wszedł już "następca" wymieniony LX 100 tam jeszcze lepiej ale i gabaryty sporo większe ...

    Wracając do przedmówców fuji seria x10-20-30 - tam jest masakra z prądem ... mimo ręcznego "zomowania" prąd leci mega szybko ...
    Teraz Lady Ku

  3. #63

    Domyślnie

    najświeższe foteczki z lumixa LX7 są tutaj : http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=256387
    Teraz Lady Ku

  4. #64

    Domyślnie

    A coś z Canona? Zaczynałam od SX10IS i dopiero teraz szukam lustra. Teraz byś go dorwał za około 1000 zł.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •