Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Problem z PS CS6

    Na moim kompie z W8.1 wystąpił duży problem, który doprowadził do braku możliwości otwierania PS CS6. Przy otwieraniu pojawiał się komunikat, że Windows wykrył problem i program zostanie zamknięty. Niezależnie od tego występowały często niebieskie ekrany - z różnych powodów. Wszystko wskazuje, że problemem była karta graficzna Quadro 410 (możliwe, że jest uszkodzona - dopiero będę testował na innym kompie) lub co bardziej prawdopodobne, sterownik do tej karty. Aktualnie usunąłem Quadro 410, sterownik i cały soft do nVidii. Przeszedłem na kartę zintegrowaną Intel HD 4600 i problem zginął. Jedyne co, dalej nie można odpalić PS-a. Odinstalowanie i ponowna instalacja nic nie dały. Może jest jakieś narzędzie do usuwania całości PS-a z systemu - podobnie jak do CNXa. Może ktoś ma jakiś pomysł co z tym fantem zrobić?
    Pozdrawiam Tadeusz.
    FB

  2. #2

  3. #3
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  4. #4

    Domyślnie

    Niecierpliwość mnie pokarała i jednak czeka mnie reinstalacja systemu. Za mocno podziałałem "ręcznie". Dzięki za nadesłane linki, mogą się bardzo przydać w przyszłości.
    Pozdrawiam Tadeusz.
    FB

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •