Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21

    Domyślnie

    A miał ktoś może kontakt z TYMI TUSZAMI. Chodzi oczywiście o jakość, bo cena dobra.
    Nie ma się czym chwalić

  2. #22

    Domyślnie

    Z tymi nie miałem,ale mam szary kartridż z printlabu i reszta butle 500ml z tej firmy i jakość i działanie rewelacja, tzn, nie widzę różnicy z oryginałami. Chociaż jak przeliczyć zestaw kartridży Printlabu wynosi ok 98 zł, a te ok 70 zł. Trochę drożej ale za to sprawdzone.

    Może ktoś się pokusi i da znać
    D300s + T17-50 2.8VC + N85 1.8G + SB-910

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AlexoN Zobacz posta
    Z tymi nie miałem,ale mam szary kartridż z printlabu i reszta butle 500ml z tej firmy i jakość i działanie rewelacja, tzn, nie widzę różnicy z oryginałami. Chociaż jak przeliczyć zestaw kartridży Printlabu wynosi ok 98 zł, a te ok 70 zł. Trochę drożej ale za to sprawdzone.

    Może ktoś się pokusi i da znać
    Ja dzisiaj zamówiłem mg7150
    Do tych butli brałeś te samoresety, które linkował kolega MARS CooL ?. Mają już dodatkowy na szary, ale na razie Print Lab nie daje dolewki GY.
    Ostatnio edytowane przez Johny42 ; 29-05-2014 o 19:57 Powód: dopisanie
    Nie ma się czym chwalić

  4. #24

    Domyślnie

    tak te brałem, ale pomimo, że w ofercie szary jest to do dziś czekam na niego, bo kupiłem komplet lecz zadzwonili, że niestety na razie szary się skończył i producent nie jest w stanie powiedzieć kiedy będzie. Poprosiłem o wysłanie 5, bez szarego. Wlałem atrament Printlab do tych pięciu a szary zamiennik z printlabu dałem. Wszystko działa idealnie, chociaż ostrzagali, że tusze samoresetujące muszą działać w komlecie. U mnie działają z szarym zamiennikiem. Jak dojdzie szary to będę musiał się zastanowić co do niego wlać.
    D300s + T17-50 2.8VC + N85 1.8G + SB-910

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AlexoN Zobacz posta
    ...chociaż ostrzagali, że tusze samoresetujące muszą działać w komlecie.
    Mi odpisali, że z oryginalnym działają.
    U mnie działają z szarym zamiennikiem.
    I to jest dobra wiadomość
    Jak dojdzie szary to będę musiał się zastanowić co do niego wlać.
    Jak coś przetestujesz to napisz koniecznie.
    Ja na razie zamówiłem zamienniki z printlabu, ale docelowo chcę przejść na dolewki. Tylko ten szary...
    Nie ma się czym chwalić

  6. #26

    Domyślnie

    Ok. Jak dostanę, ten szary samoreset to może już Printlab będzie miał butlę z szarym. Odpisali mi kiedyś że czynią takie starania, więc być może.
    D300s + T17-50 2.8VC + N85 1.8G + SB-910

  7. #27

    Domyślnie

    Mi odpisali, że szary samoreset już mają, ale w ofercie go jeszcze nie widziałem.
    Nie ma się czym chwalić

  8. #28

    Domyślnie

    W MG7150 można wyłączyć info o braku tuszu i drukuje OK. Przynajmniej tak wygląda na moich kartridżach z chin.

  9. #29

    Domyślnie

    E Krakowie w Saturnie widziałem l800 za 800 zł jakby coś w zeszły piątek.

  10. #30

    Domyślnie

    Odświeżę temat. Słuchajcie czy jest szansa stosować zamiennie tusze do napełniania cli526 zamiast 551?
    Zostały mi setki po poprzedniej drukarce.
    Ostatnio edytowane przez pierote ; 30-12-2015 o 13:07
    D610 D70 N80-200/2,8 P200/4 N102/2,5 Taku55/1,8 ~135 N18-70, Pixma IP4700+OCP tetenal photo silk & fomei nano pearl

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •