Close

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 90
  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ddMON
    [Konstruktorzy rozwiązania twierdzą, iż zastosowane w nim rozwiązania szyfrujące nie będą miały najmniejszego wpływu na szybkość pracy aparatu. J
    A ja nato że jesli powyższe to prawda to szyfrowanie będzie bardzo słabe a jeśli szyfrowanie bedzie dobre to MUSI odbic się na szybkości chyba że Panowie z Nikona maja zamiar wbudować sprzetowy procesor wspomagający szyfrowanie.

    I jak zwykle pewnie zdeszyfrować będzie można w jedynie słusznym systemie
    pozdrawiam Sebastian

  2. #82
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie Cena D2X

    Znalazłem przed chwilą informacje o cenie D2X i dacie sprzedaży pierwszych egzemplarzy aparatu.
    Podsyłam link:
    http://www.fotoshop.com.pl/katalog/p...1d59aba713d567

  3. #83

    Domyślnie

    Obsługa GPS w celu zapisywania ze zdjęciem danych geograficznych
    Dane o położeniu miejsca przedstawionego na zdjęciu, np. szerokość i długość geograficzna oraz wysokość n.p.m., mogą być pobierane z urządzenia GPS i zapisywane razem ze zdjęciem. Firma Nikon opracowała nowy kabel MC-35 (do nabycia osobno) służący do podłączania aparatu do urządzeń GPS zgodnych ze standardem NMEA0183.


    Bajer jak się zgubie to robię zdjęcie i wiem gdzie jestem
    pozdrawiam Sebastian

  4. #84

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tr0n
    Bajer jak się zgubie to robię zdjęcie i wiem gdzie jestem :D
    jak już masz odbiornik GPS-a to aparat zbędny, a kosztuje 20 x taniej:))
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  5. #85

    Domyślnie

    Zdjęcie z D2x + 80-200 :

    Tutaj

  6. #86

    Domyślnie

    1. Zdjęcie naprawdę niezłe...
    2. Co do GPS'u - jak dla mnie bajer straszny, ale nikt później nie zarzuci Ci że nie byłeś w Afryce czy na Borneo
    boli mnie kolano czasem

  7. #87

    Domyślnie

    nie bardzo podoba mi się to zdjątko...za duża różnica w ostrości między miękkimi falami i super ostrymi skałami, ale technicznie rewelacja...takie różnice na jednej fotce, przynajmniej wiadomo za co się zapłaciło tą kupę szmalu:))
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  8. #88

    Domyślnie

    I jeszcze GPS-a sobie podpiąć można
    - z takim aparatem nie zabłądzisz
    http://plfoto.com/35575/autor.html --- moje folio na plfoto

  9. #89

    Domyślnie

    Szkoda ze w"tej" chwili nie stac mnie na ten aparat ale ...za pare lat... jak juz bedzie przeżytkiem...i małpki bedą mialy taka rozdzielczosc...to bardzo prawdopodobne...

  10. #90

    Domyślnie

    Już go można dostać w Warszawie,widziałem go w fotojokerze (serio),znajduje się w Arkadii.Kosztuje tylko 20000zł (body)

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •