Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Imac czy tradycyjny komputer stacjonarny

    Witam, jestem na kupnie nowego komputera i ostatnio zacząłem zastanawiać sie nad firma apple. Czy za ta cene (jak dla mnie spora) dostaje naprawdę dobry sprzed czy place tylko za firme? Moze jednak lepiej dać "połowę" mniej i kupić tradycyjny komputer stacjonarny?

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli planujesz zainstalować Windowsa - nie warto.

  3. #3

    Domyślnie

    Korzystal bym z oprogramowania dostarczonego przez apple

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2009
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    41

    Domyślnie

    Z "dostarczonego przez Apple" czyli z czego?
    Z OS X, Maila, Safari? Jeżeli nie będziesz oczekiwać że to taki inny Windows i się przyzwyczaisz, to rewelacja.
    Lightroom działa tak samo.

    Sprzęt jest dobry jakościowo, ale drogi. Ale jest też niezawodny, a system jest dobrze zoptymalizowany pod ten sprzęt i działa to dobrze. Ja teraz używam 5-letniego Macbooka z Core2Duo i 4GB RAM. Działa dużo lepiej niż i5 żony z Windows 7.

    Poczytaj o OS X na stronie Apple, a potem idź do iSpota i się pobaw. Nikt cię raczej stamtąd nie wygoni, raczej będą zachęcać.

  5. #5

    Domyślnie

    Z "dostarczonego przez Apple" czyli z czego?
    Z OS X, Maila, Safari? Jeżeli nie będziesz oczekiwać że to taki inny Windows i się przyzwyczaisz, to rewelacja.
    Lightroom działa tak samo.
    Z nowym Maverickiem dostajesz Pages, Numbers, Keynote, iMovie, iPhoto oraz GarageBand. W tej chwili niezależnie od języka instalacji systemu (na początku był tylko angielski). Ja postawiłem Mini mojemu ojcu (rocznik 44). Gra i trąbi (ojciec gra, komputer trąbi).
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  6. #6

    Domyślnie

    Przy Imacu dostaniesz również dobry monitor, na który byś nie wydał dużo kasy przy kupnie kompa składanego zapewne!
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  7. #7

    Domyślnie

    Moze lepiej mac mini + monitor ? Imac 21 jest nierozbieralny chyba ze szybe odkleisz zeby sie dostać do srodka. Ramu nie dołożysz. Tylko 27" ma tą możliwość. Mini +16gb ramu + ssd wsadzone samemu i masz szybko i wygodnie. Jedyny minus mini nie dostal jeszcze haswella i nie wiadomo kiedy update. Ja musialem kupic macbooka ale tesknie za mini.

  8. #8

    Domyślnie

    MrQba podoba mi sie Twoj pomysl, i do tego tylko jakis monitor w miare dobry kupic

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Quality988 Zobacz posta
    MrQba podoba mi sie Twoj pomysl, i do tego tylko jakis monitor w miare dobry kupic
    Od monitorów na forum masz paru guru wiec nie bedzie problemu z doborem. Kwestia tylko kasy

  10. #10

    Domyślnie

    Ten ram i SSD to sam zainstalujesz
    Tylko musisz dokupić taśmy i wyjdzie o wiele taniej jak w Apple
    NIKON

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •