Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Brother DCP 135C- nie chce drukować

    Witam

    Zainstalowałem sterowniki które były dołączone na płycie z drukarką, podłączyłem drukarkę do komputera i jest następujący problem. W dolnym niebieskim pasku zadań komputera powinna być zaznaczona drukarka na zielonym tle, a jest na szarym tle, klikam w tę ikonę i nie ma wskazań stanu tuszu ( tj nie mogę drukować elementów). Poza tym wszystkie czynności czyli kopiowanie skanowanie są wykonywane poprawnie.
    Czy ktoś ma może tą drukarkę i wie co może być za problem?
    "Przedmiotem fotografii nie są fotografowane rzeczy, lecz to jak one wyglądają po sfotografowaniu."
    D 750|N 70-300 4.5-5.6VR+N 24-70 2.8

  2. #2

    Domyślnie

    A w Windows - ustawieniach drukarki, Brother DCP 135C- jest zaznaczony jako standard ?

  3. #3

    Domyślnie

    A próbowałeś zakleić czujniki od tuszu? Wiem, że ten model ma z nimi problemy, bo naprawiałem to u znajomych.
    Geniusz to jeden procent natchnienia i dziewięćdziesiąt dziewięć procent poświęcenia.

  4. #4

    Domyślnie

    Nadal występuje taki błąd: Nie można drukować strony z powodu błędnego ustawienia parametrów drukarki. Spróbuj wykonac poniższe czynności: * wydrukowac strone testową, * sprawdź czy drukarka pracuje w trybie online, * zainstaluj ponownie sterowniki drukarki, przypominam preferencje sie mi wyświetlaja tzn normalnie skanuje kopiuje itp tylko drukowac nie może...
    "Przedmiotem fotografii nie są fotografowane rzeczy, lecz to jak one wyglądają po sfotografowaniu."
    D 750|N 70-300 4.5-5.6VR+N 24-70 2.8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •