Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11

    Domyślnie

    Nie ma problemu - jeśli się czegoś dowiem, dam znać.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotoatelier Zobacz posta
    Od zaprzyjaznionego mechanika dowiedziałem się, ze w Warszawie nie mają fachowców, tylko poważniejsze usterki wysyłają do Pragi lub Hamburga.
    totalna bzdura, glowny serwis w rfn jest w düsseldorfie. hamburg to tylko podwykonawca. fachowcy z pelna autoryzacja ale nie sam nikon jednak. praga podobnie.
    podpis nieczytelny

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Valwit Zobacz posta
    totalna bzdura, glowny serwis w rfn jest w düsseldorfie. hamburg to tylko podwykonawca. fachowcy z pelna autoryzacja ale nie sam nikon jednak. praga podobnie.
    to może wiesz gdzie w dusseldorfie uderzyć, aby ominąć niepotrzebnych pośredników...przecież nie pojadę do Nikon Polska do stolycy

  4. #14

    Domyślnie

    ja mam LS- 2000 i to mi sie tez czasem zdarza, u mnie pomaga to, ze wogóle nie wyłaczam skanera - wtedy dzieje sie to rzadko, jak wylaczalem fiksowal ciagle. to zreszta nie jest tylko moje doswiadzczenie.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luxius Zobacz posta
    ja mam LS- 2000 i to mi sie tez czasem zdarza, u mnie pomaga to, ze wogóle nie wyłaczam skanera - wtedy dzieje sie to rzadko, jak wylaczalem fiksowal ciagle. to zreszta nie jest tylko moje doswiadzczenie.
    no mnie z kolei to wydawało się, że trzymając skaner włączony przegrzewa się i wtedy pojawiały się lekkie prążki, szczególnie przy zdjęciach zrobionych z lekkim filtrem zmiękczającym lub crossem

  6. #16

    Domyślnie

    no i jak tam forumowicze??? czy już coś wiadomo, gdzie uderzyć z tym skanerem...co proponujecie???

  7. #17

    Domyślnie

    Nikon GmbH Zentralservice
    Tiefenbroicher Weg 25
    D- 40472 Düsseldorf

    Tel: 09001-645667* (09001/N-I-K-O-N-R-E-P-A-I-R*)
    * 0,36 EUR/Min. aus dem Festnetz der deutschen Telekom
    Fax: 0211-9414 193 366
    E-Mail: NikonRepair@nikon.de
    URL: www.nikonrepair.de

    Niestety przyjmuja sprzet tylko poczta. Najlepiej wez i napisz do nich
    Ostatnio edytowane przez pawl_s ; 27-04-2007 o 14:32
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  8. #18

    Domyślnie

    wielkie dzięki...

  9. #19

    Domyślnie

    spokojnie, najpierw zadzwon na (0049) 0211 94140 i powiedz pani ze chodzi o naprawe skanera, ze dzwonisz z zagranicy i niech cie przelaczy do warszatatu (warsztat ma 0900 wiec sie nie polaczysz z polski).obgadaj z nimi jakis termin i bedzies na pewno mogl podrzucic skaner osobiscie.
    otoh w warszawie tez beda w stanie naprawic
    podpis nieczytelny

  10. #20

    Smile

    Na Musteku miałem podobne prążki
    Był po gwarancji. Porządne odkurzanie, czyszczenie lustra i lampy praktycznie zlikwidowało problem
    Powodzenia

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •