Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Egle

  1. #1

    Domyślnie Egle

    Witam, mialem okazje zaprosic przed obiektyw urocza Egle, jak na pierwszy raz i moje niewielkie doswiadczenie mysle , ze jest nie najgorzej. Czy napewno? Prosze o pomoc w postaci krytyki (konstruktywnej).

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.
    Ostatnio edytowane przez Pawulon160883 ; 16-02-2014 o 23:12

  2. #2

    Domyślnie

    Do mnie te zdjęcia nie trafiają...
    D80 + GRIP Meike + Ciamciang 8/3.5 + T12-24/4 + T28-75/2.8 + N70-210/4 + Raynox DCR-250 + YN-560III

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Mnie się widzi, że nie jest źle. Pozwól, że odniosę się do całości. IMHO światło nie najgorzej opanowane choć na 2 i 5 na ramieniu pojawiły się nieprzyjemne cienie. Na 2 pojawiły na rękach nee za fajne pajęczynki. Ponadto zdjęcia wydają się surowe(bez obróbki). Ale jak na moje kaprawe amatorskie oko źle nie jest.
    Fuji

  5. #5

    Domyślnie

    A Ty jesteś zadowolony z tych zdjęć jak patrzysz na inne?

  6. #6

    Domyślnie

    To byl pierwszy raz przed obiektywem, co pewnie widac na zdjeciach. Bedzie jeszcze okazja sie spotkac wiec chcialbym poznac wasze opinie , przemyslec i poprawic bledy.

  7. #7
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Jak na pierwszy raz nie jest źle. Światło nawet poprawnie dobrane z minusami. Jedynie co do mnie nie trafia to ułożenie głowy, postaci na pierwszych pięciu zdjęciach. Modelkę trzeba przestawiać a i sama modelka musi pracować na kadry. Ja swoje pierwsze zrobiłem dużo gorsze

  8. #8

    Domyślnie

    Cwicze, ogladam i czytam lektury no i staram sie to wykorzystac. Egla to byla moja pierwsza modelka ktora zaprosilem na sesje, wyszlo jak widac.

  9. #9

    Domyślnie

    Dla mnie jest nudno, plasko i monotematycznie. Rownie dobrze mogles pokazac tylko pierwsze i ostatnie poniewaz reszta jest praktycznie taka sama jak zdjecie nr 1. Brak ciekawgo swiatla, pozy, gry modelki (emocji). Bez pomyslu. Do poprawki!

  10. #10

    Domyślnie

    Tak tez to odbieram. Dzieki za konkrety,przemysle i zaprosze jeszcze raz.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •