Close

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 77 z 77
  1. #71

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez janusz nadolski Zobacz posta
    nic nie wysyłaj, bądź cierpliwy i nie ustępuj to w końcu im zależy na zdjęciach.
    To rozwiązanie jest rozsądne, ale ma dwa minusy:
    1. Kolejne spotkania będą dla kolegi ciężkim doświadczeniem.
    2. Czekać może ten, kto nie musi płacić swoich rachunków.

  2. #72

    Domyślnie

    tylko nie przelew bo będziesz tym co "czeka na przelew", gotówka ma pewne oczywiste i nie dające się niczym zastąpić zalety.
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

  3. #73

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vilen Zobacz posta
    No właśnie... zdjęcia to sobie złodzieje pewnie wywołali z plików podglądu... złapałem ich na kadrowaniu mojego znaku wodnego do zastosowań na fb... 20x30 cm to z tego nie zrobią, ale jakieś wyrzygane 10x15 to może... Poza tym wiesz problem jest tej natury, że ja podatki muszę zapłacić i skarbówki nie interesuje czy zapłaciły mi łazęgi czy nie, poza tym szkoda bo to naprawdę ładne zdjęcia wyszły... Nic... jestem po pierwszym starciu na maile i telefon... reakcja jest... ale odwlekają o tydzień, pewnie też kogoś będą próbowali podpytać o możliwość wykręcenia się ze sprawy.
    Po jaką cholerę fotografowie dają młodym zdjęcia przed rozliczeniem? Przeciez sam się prosiłeś żeby Cię wydymali. Druga sprawa, jestem pełen podziwu co do faktu jak te wszystkie wskazówki co jeszcze poprawić i zrobić uczynnie wykonujesz. A już prośby z nadrukami fullcolor... WTF? Po tym jak oni się zachowali to bym im dał to co w umowie, nic dodać nic ująć, bez żadnych poprawek ich durnych facjat czy celulitu na szyji. Naprawdę, dziwię się, że jeszcze im w tyłek wchodzisz.

    Bierz swoje, daj im to za co zapłacili i niech spadają. Nie ma ktoś szacunku do Ciebie to i Ty do tego kogoś nie miej. Za to miej odrobinę honoru i bądź bardziej asertywny, bo Cię widzę baba pożarła w całości i wypluła.
    ;]

  4. #74

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Za to miej odrobinę honoru i bądź bardziej asertywny, bo Cię widzę baba pożarła w całości i wypluła.
    dajcie spokoj chlopakowi .. stara sie rozwiazac sprawe jak najbardizej ugodowo. ja tam go za to podziwiam bo ja bym juz dawno przekazal numer do pranwika z ktorym maja sie kontaktowac. po wielu latach uzerania sie z klientami zaczalem szanowac wlasne serducho i nerwy. ale jak mawia przyslowie - "za kazdy dobry uczynek kiedys trzeba bedzie zaplacic" to facet placi .. niestety

    wydaje mi sie ze rada blaise1973 jest najrozsadniejsza - wydrukowac co trzeba, zakonczyc sprawe, wyslac material za potwierdzeniem odbioru z informacja ze po 7 dniach spraw aoddana zostanei do egzekucji.
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  5. #75

    Domyślnie

    "dawno mnie nie było tutaj" a tu dyskusja wre...
    tak już kończąc wątek... wygrałem... pismo z kancelarii uczyniło cuda...

    Ale żeby nie było, że pożarła mnie baba
    no i że sam sobie jestem winien bo zdjęcia dałem wcześniej...

    1.
    Podgląd w pikasie daję bo chcę żeby klienci mieli poczucie bezpieczeństwa i świadomość oferowanej jakości.
    Robię tak bo ich lubię, z większością z nich utrzymuję kontakt przez długie lata (są wyjątki... teraz to wiem).
    Poza tym niektórzy mają czasem jakieś dodatkowe prośby... o usunięcie pryszcza itp...
    jak takich rzeczy jest stosunkowo niewiele, to robię to bez marudzenia

    2.
    Dzięki tej parce marudnych trolli mam teraz poprawioną i bezpieczną dla mnie umowę...
    Nigdy nie mamy gwarancji na kogo trafimy, ale teraz jestem ostrożniejszy w doborze klientów...

    3.
    Podniosłem ceny na ten rok o 20% i wypytuję ludzi dokładnie o to co ich skłoniło do wyboru mojej oferty.
    Nie podpisuję umów na kolanie, przy pierwszym spotkaniu. Na pierwszy sygnał, że coś jest "niehalo" stawiam krzyżyk w notesie.
    Następnie po paru dniach informuję delikwentów, że termin przepadł... nawet jeśli nadal jest wolny.
    Do dziś wykonałem ten manewr dwukrotnie i nie żałuję.

    4. Mogę każdemu, z ręką na sercu polecić wariant z prawnikiem...
    za pismo dałem 50 zł... a satysfakcja była bezcenna,


    Co do Parki... obudzili się po wezwaniu, odebrali materiał i otrzymali fakturę przelewową ze stempelkiem firmy faktoringowej
    (akurat mój kolega korzysta i ma taki stempel) kwota wpłynęła na konto w terminie i po ptokach...
    Grozili mi, że opinie mi zszargają na forach, fb i takich tam... ale uprzedziłem ich o następstwach naruszenia dóbr osobistych
    i jeśli mi szkodzą, to raczej sygnałów o tym nie mam.
    Korespondencję z dowodami na ich próby cwaniakowania na wszelki wypadek zachowałem na płycie... nigdy nic nie wiadomo.

    No to tyle...
    Pozdrawiam wszystkich
    ale o co chodzi?

  6. #76
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Brawo ja też kilku parom podziękowałem. Moje zdrowie ważniejsze wole z córką na grila jechać w sobote niż się użerać.

  7. #77

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vilen Zobacz posta
    Robię tak bo ich lubię, z większością z nich utrzymuję kontakt przez długie lata (są wyjątki... teraz to wiem).
    Ja też w większości lubię swoich klientów. Ale biznes to biznes. Gratulacje że sprawa się rozwiązała po Twojej myśli. Pozdrawiam!
    ;]

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •