Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Klaudia w roli Strzygi

    Uparłem się na ten bestiariusz.
    Pewnie kiedyś się będę śmiał z początków tego projektu ale chętnie powtórzę zdjęcia a nawet zacznę wszystko od początku

    No to siup, proszę o uwagi i nie bijcie po oczach
    Wypijmy za blendy...

  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie bomba - aż się przestraszyłem Może nieco zbyt jasno dookoła - bardziej punktowo modelkę zaświecić, a resztę zostawić w półmroku.
    A! Trochę plastikowo wyszła jej lewa ręka.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  3. #3

    Domyślnie

    Czegoś tak dowalił światłem pierwszy plan?

  4. #4

    Domyślnie

    Pewnie mogłem bardziej punktowo ale nie mam czym, po ostatnich zakupach sprzętowych jeszcze długo na soft z gridem mnie stać nie będzie.
    Używałem taniego parasolkowego softboxa. Co do plastikowości to akurat to mi się podoba, z założenia chciałbym, żeby cała seria była trochę odrealniona.
    Wypijmy za blendy...

  5. #5

    Domyślnie

    Spróbuj złożyć tą parasolkę/soft przecież nie musisz jej rozkładać na full, światło będzie mniejsze. Dziewczyna zrobiona bombowo, fotka marna, na jej miejscu bym się wkurzył Nawet jeżeli nie miałeś możliwości zawężenia światła (co jest niemożliwe, bo są różne domowe sposoby zależne od wyobraźni bądź jej braku) to mogłeś to poprawić w PS. Podsumowując moim zdaniem sam kadr jest ok dobrze to ująłeś, ale światło z d.. i brak obróbki.

  6. #6

    Domyślnie

    Oj Piotrek, zapędzasz się trochę z tym brakiem obróbki ale ok, ze zdjęciem światła z 1 planu nie powinno być akurat problemu, zdejmowanie go z planu trzeciego wychodzi akurat średnio bo modelka mi się zlewa z tłem.
    Pokombinuję i tu jeszcze wrócę
    Wypijmy za blendy...

  7. #7

    Domyślnie

    No to bijcie jak w bęben
    Wypijmy za blendy...

  8. #8

    Domyślnie

    Dużo lepszy klimat. Fajnie jest.
    Fuji

  9. #9

    Domyślnie

    O widzisz! Teraz jest bardzo fajnie Kupuję to
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •