Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42
  1. #11

    Domyślnie

    To jeśli sprzęt sprawdzony, a w zestawie dwa obiektywy to nawet się nie zastanawiaj. Cena bardzo dobra.
    And I am not frightened of dying. Any time will do, I don't mind.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez okuka67 Zobacz posta
    Wbudowany tilt, możliwość odwrotnego mocowania obiektywów.
    dlatego pisalem ze jest niedoceniony - biorac pod uwage ceny tiltowych obiektywow do np hasia warto bylo kupic rolleia i dodatkowo jakies szkielko
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  3. #13

    Domyślnie

    Tak też zrobię, dzięki wszystkim za wszystkie informacje. RZ67 świetny sprzęt, trochę mi go szkoda sprzedawać, ale szczególnie z pryzmatem to krowa niemożliwa

  4. #14

    Domyślnie

    Znajomy serwisant twierdzi, że właśnie po SL66 można spodziewać się bezawaryjnej pracy, późniejsze wersje z elektroniką nie są już tak niezawodne.
    Ja mam podobno najbardziej zawodnego Rolleia 6008 Professional. Działa już kilka lat bez najmniejszych problemów.

    Sugeruję popatrzeć jednak na ebaja, nasz rynek jest bardzo ubogi, a ceny są często z kosmosu. W Germanii sprzętu jest znacznie więcej, jest w lepszym stanie, a firmy handlujące analogami nie pozwalają sobie na przekręty. Wersja E lub X daje ci pomiar, co nie jest bez znaczenia, bo dodatkowo przy zewnętrznej światłomiarce musisz wziąć poprawkę*na wyciąg miecha. Optyka jest Zeissowa i jest chyba kilka szkieł z Jeny. Część szkieł ma centralną migawkę.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  5. #15

    Domyślnie

    No właśnie patrzę na ebay (wybrany rejon Europa) i ceny raczej nie są zachęcające, 1000zł kaseta 6x6 czy 900zł kominek.

  6. #16

    Domyślnie

    Czekajcie, a otrzymacie, kołaczcie, a będzie wam otworzone. Polujcie, a upolujecie. Cierpliwość jest cnotą.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  7. #17

    Domyślnie

    a kadry uciekają w siną dal.. ich nie kupisz
    Völkchlor

  8. #18

    Domyślnie

    a kadry uciekają w siną dal.. ich nie kupisz
    To zależy, czy kolega RZty pozbędzie się*przed czy po nabyciu Rolleia. Rozrzut cenowy ofert na jebaju jest dość spory, nawet 50-70%. To jak ze zdobywaniem kobiety - albo masz dużo czasu i mało pieniędzy, albo mało czasu i dużo pieniędzy.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  9. #19

    Domyślnie

    niby tak, ale..

    działam głównie w terenie a nie w studio. Więc przydatność RZ jest problematyczna
    Völkchlor

  10. #20

    Domyślnie

    RZ muszę się pozbyć najpierw, nie mam gotówki na zakup drugiego aparatu.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •