Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Madness

  1. #1

    Domyślnie Madness

    prośba o ocenę i uwagi
    1.
    2.
    3.
    4.
    D610|Nikkor 24-70 2.8|Nikkor 85 1.8|Sigma 50 1.4|Tamron 70-300 4-5.6|
    Panasonic DMC-LX100|24-70|1.7-2.8|

  2. #2

    Domyślnie

    I nikt nic?:/

    Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
    D610|Nikkor 24-70 2.8|Nikkor 85 1.8|Sigma 50 1.4|Tamron 70-300 4-5.6|
    Panasonic DMC-LX100|24-70|1.7-2.8|

  3. #3

    Domyślnie

    Pomysł może i ciekawy, ale jak dla mnie ten high key nie udał się do końca - jeśli to był zamiar. Za dużo przepałów na twarzy i w innych miejscach. Na ostatnim raczej za ciasno u góry.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  4. #4

    Domyślnie

    Miny nie z tego świata technika z d.. Ogólne wrażenie jest mocno amatorskie, przebrał gość gościa i pstryk. Dobrze, że klimatu szukasz ale ale jak na mój gust trzeba ogarnąć podstawy.. Pytania?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Pomysł może i ciekawy, ale jak dla mnie ten high key nie udał się do końca - jeśli to był zamiar. Za dużo przepałów na twarzy i w innych miejscach. Na ostatnim raczej za ciasno u góry.
    wielkie dzięki za uwagi, w oryginale zdjęcia są "normalne", a chciałem uzyskać efekt "psychola w białym pokoju z mocnym światłem"...na pewno to też moja nieudolność obróbki w LR i Color Efex. Nad kadrem popracuje.

    Cytat Zamieszczone przez Piotrek B. Zobacz posta
    Miny nie z tego świata technika z d.. Ogólne wrażenie jest mocno amatorskie, przebrał gość gościa i pstryk. Dobrze, że klimatu szukasz ale ale jak na mój gust trzeba ogarnąć podstawy.. Pytania?
    Amatorskie, bo mam aparat od ~3mies i się uczę (po to tu jestem i proszę jak zauważyłeś o uwagi)...a zdjęcia to 3 sesja w życiu więc wrażenia masz słuszne. W kwestii retoryki już się na innym wątku wypowiadałem, wyobraź tylko sobie, że to Ty się uczysz, znajdujesz odrobinę odwagi, żeby pokazać swoje pierwsze próby lepszym, bo chcesz się czegoś od nich nauczyć i posłuchać konstruktywnej krytyki...a słyszysz "technika z d..." + "trzeba ogarnąć podstawy" -> to ja wiem i taka wypowiedź niewiele wnosu liczę tylko na to, że ktoś właśnie swoimi uwagami (patrz SerU) mi w tym pomoże
    D610|Nikkor 24-70 2.8|Nikkor 85 1.8|Sigma 50 1.4|Tamron 70-300 4-5.6|
    Panasonic DMC-LX100|24-70|1.7-2.8|

  6. #6

    Domyślnie

    Spoko spoko, luźno uwagę rzuciłem, nie urażaj się A jak chcesz merytorycznej uwagi to proszę. Moim zdaniem powinieneś najpierw skoro się uczysz opanować podstawy, operowanie światłem, naświetlanie poprawne a potem próbować eksperymentów. Po opanowaniu podstaw.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotrek B. Zobacz posta
    ...naświetlanie poprawne a potem próbować eksperymentów. Po opanowaniu podstaw.
    Piotrek...ale zdjęcie były naświetlone poprawnie (sesje robiliśmy ze światłomierzem)...to jest kwestia obróbki, a nie ekspozycji. I może jak tu wcześniej pisaliście z tą obróbką przesadziłem i stąd taki efekt
    D610|Nikkor 24-70 2.8|Nikkor 85 1.8|Sigma 50 1.4|Tamron 70-300 4-5.6|
    Panasonic DMC-LX100|24-70|1.7-2.8|

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •