Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: Mazda 6

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Uważam, że na jasnym tle jasny płyn nie da Ci wrażenia dynamiki-na ciemnym owszem. Poza tym zamrażanie obiektów wcale nie odejmuje im dynamiki...podałeś przykład śmigła i tu się zgodzę, ale czy biegnący po wodzie pies strzelony przy czasie 1/1000 sekundy będzie dynamicznym zdjęciem, czy nie?
    A ja uważam, że kolor tu nie ma nic do dynamiki…



    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Poza tym zamrażanie obiektów wcale nie odejmuje im dynamiki...podałeś przykład śmigła i tu się zgodzę, ale czy biegnący po wodzie pies strzelony przy czasie 1/1000 sekundy będzie dynamicznym zdjęciem, czy nie?
    Czyżby? A jadący Robert Kubica w swoim WRC "trzaśnięty" na takich czasach, że koła stoją w miejscu, tło również zamrożone - to jest według Ciebie dynamika…?

    Sorry z całym szacunkiem odpuszczam dalsza polemikę ….

  2. #12

    Domyślnie

    Heh Ale z tym Kubicą to żeś trafił jak kulą w płot. Tak się składa, że jeden z głównych nurtów mojej fotografii to wyścigi, rajdy i samochody w ruchu, więc wydaje mi się, że wiem jak zrobić dynamiczne zdjęcie. Jak chcesz sobie zobaczyć to ZAPRASZAM W tym przypadku mówimy o wodzie, płynie, cieczy...której zamrożenie nie zawsze oznacza ujęcie dynamiki zdjęciu. Tryskający płyn ze spryskiwaczy na jasny reflektor, to nie wodospad, który fajnie jest sobie zrobić na długim czasie.

    Ale OK - Ty masz swoje zdanie, a ja swoje. Peace
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  3. #13

    Domyślnie

    To ode mnie masz takie uwagi:
    1. nieregulaminowy rozmiar,
    2. w przepalonych i nieostrych fotach motoryzacyjnych zazwyczaj nic fajnego nie ma,
    3. jakbyś nie napisał, że to mazda to bym nie wiedział.
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  4. #14

    Domyślnie

    Dynamika płynu?! Haha nie ma to jak sobie na sile dorabiać wytlumaczenie dla kadru, który większość od razu z pozycji aparatu by skasowala
    Jak dla mnie nie ma się tu czym chwalić i jeszcze obrażać się na słuszne uwagi.
    Trochę pokory bo zdjęcia są zwyczajnie nijakie. Handlarze na allegro często miewają lepsze
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qualin Zobacz posta
    Dynamika płynu?! Haha nie ma to jak sobie na sile dorabiać wytlumaczenie dla kadru, który większość od razu z pozycji aparatu by skasowala
    Jak dla mnie nie ma się tu czym chwalić i jeszcze obrażać się na słuszne uwagi.
    Trochę pokory bo zdjęcia są zwyczajnie nijakie. Handlarze na allegro często miewają lepsze
    super… więcej takich uwag proszę
    a tymczasem…

  6. #16

    Domyślnie

    Dopiero odpalilem kompa i widze, ze strasznie szumia te zdjecia.
    Te przepaly to celowe? tez maja cos wspolnego z "dynamika"? :P
    Glowne (co teraz wstawiles) to masakra, jeden wielki szum przez co wydaje sie jakby zdjecie bylo nieostre, no i kola moglyby w druga strolne byc skrecone.
    Male (1 od lewej) kawalek fotela, ktory nie jest ciekawy i ten mega przepal na pierwszym planie :/
    Konsola kadrowalbym nizej bo pokretla sa na samej krawedzi, a na gorze panuje mega przepal, ktory nie wiem czemu ma sluzyc.
    Bieznik opony kazdy wie jak wyglada i nie ma sensu fotografowanie go, no i te krocza odbijajace sie w blotniku - czysty artyzm normalnie :P
    I na koncu przepalony glosnik i chyba brak ostrosci bo domyslam sie, ze tam jest bose, ale strasznie niewyrazne i oslona glosnika tez jest raczej malo inteesujaca.
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  7. #17

    Domyślnie

    więcej szumu, więcej przepałów, więcej…więcej…

  8. #18
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Czym to robione? To powinno byc w dziale lazienkowym (szkoda, ze takiego nie mamy) bo niezle mydlo... te male jeszcze w miare ostre, ale te duze... Do tego szum i przepaly, kadrowo tak sobie ale o tym wszystkim juz napisali wyzej, qualin nawet wyszczegolnil co i jak... O ufajdanym aucie chyba nie musze wspominac

    PS. Jak nie umiesz przyjac konstruktywnej krytyki (komentarze kolegow wyzej) to moze przestan wrzucac foty albo chociaz odpisywac na posty bo ewidentnie Cie to boli...

  9. #19

    Domyślnie

    nic mnie nie boli - za to bawi bardzo - foty są dla znajomego, który wykorzysta do ogłoszenia na alledrogo/otomoto i tak nalezy je postrzegać - więc chyba zbyt ambitnie podchodzicie do tematu

  10. #20

    Domyślnie

    Ale to nie jest allegro i otomoto tylko dzial motoryzacyjny na forum fotograficznym i wrzucajac tutaj zdjecia musisz liczyc sie z tym, ze ludzie beda je oceniac, krytykowac i wypominac Tobie bledy. Jezeli Tobie to nie odpowiada to nie wrzucaj zdjec tutaj tylko publikuj je sobie na jakims photoblogu itp. Albo wrzuc jakies chociazby na plfoto, ale tam Cie zniszcza pewnie
    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •