Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Sylwia

  1. #1

    Domyślnie Sylwia

    Witam wszystkich , poniżej wstawiam kilka zdjęć z wakacyjnej sesji.. mam nadzieję , że się spodobają. Pozdrawiam




    Ostatnio edytowane przez Rafal_Boruch ; 08-02-2014 o 00:01

  2. #2

    Domyślnie

    - numeruj zdjęcia
    - chyba nie ten dział
    - na jedynce ucięty palec u nogi
    - na trójce (w kolejności) fatalna poza modelki (uda, ramiona)
    - na dwójce błyszczące udo
    to są moje uwagi, z którymi nie musisz się zgadzać.

  3. #3

    Domyślnie

    Jedynka jest gites
    Fuji

  4. #4

    Domyślnie

    Trójeczka do kampanii "Łydy, nie uda"
    WWW || FB || BK
    jestem babą

  5. #5

    Domyślnie

    Na trójce to świecenie się skóry i jej kolor przypomina mi... parówki. Lewa ręka tez cholernie niekorzystnie wyszła, jakby nie do końca zdrowa, za cienka. Krótka ogniskowa przerysowała, buty większe od głowy...

  6. #6

    Domyślnie

    Modelka świetna ! Jedynka się broni. Dwójka krzaczory straszne, pojechane ostro niebo obróbką strasznie to wygląda. Trójka dała taką perspektywę, że łydki i stopy są gigantyczne ! Straszne
    Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III

  7. #7

    Domyślnie

    Tylko jedynka ujdzie ale bez uciętego paluszka u stopy. Z pozostałych dwóch chyba nic już nie będzie. Dwójce nawet obróbka nie pomoże a trójka... do kosza.
    Nikon

  8. #8

    Domyślnie

    Jedynka fajna, choć chyba bym zawęził ogniskową żeby głowy nie rozciągać, ale ogólnie fajny klimacik i to detal..

  9. #9

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim za konstruktywną krytykę jak i hejty Mam nadzieje, że inne moje zdjęcia bardziej wam przypadną do gustu, aczkolwiek o gustach się nie dyskutuje. Fakt nie są to naturalne, subtelne portrety z dużą głębią ostrości tylko bardzo wyraziste zdjęcia, ale przyznam, że po raz pierwszy spotkałem się z taką krytyką. Mimo wszystko dziękuję bo wieczne klepanie po plecach nie zrobi z nas mistrzów w żadnej dziedzinie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •