Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Masz rację z tym światłem, jest ostre. To moja pierwsza poważniejsza zabawa z lampami była Teraz bym tak sceny nie oświetlił, wtedy wydawało mi się mega wow ha ha.. Ale i tak jakoś tak podoba mi się to zdjęcie, może z sentymentu.. I dlatego ciekaw byłem jak je odbierzecie..

  2. #22

    Domyślnie

    Krytykować każdy potrafi, a czy wykonać podobne zdjęcie też? Jest wyraźnie napisane w temacie - Kamila na 3 sposoby więc są 3 różne zdjęcia a nie set. Jak na początkującego fotografa - o czym piszesz bardzo dobra robota. Są pewne niedoróbki, ale widać że już uczysz się na swoich błędach i nie chcesz robić zdjęć jak pół Polski. Powodzenia

  3. #23

    Domyślnie

    Dzięki, ale ja dla krytyki (tej merytorycznej) te zdjęcia wystawiłem, także rozwiń proszę temat tych niedoróbek
    Ostatnio edytowane przez Piotrek B. ; 12-02-2014 o 10:25

  4. #24

    Domyślnie

    Sam piszesz dosyć ostro ale przy swoich zdjęciach już delikatniej lubisz

    nr 1
    1. Odnoszę wrażenie, że na kombinowałeś coś na linii włosy-tło, są bardzo ostro odcięte (skóra tło-już nie).
    2. Za mocno wygładzone jak dla mnie, jak już tak jedziesz d&b to spróbuj sztucznie dodać delikatną fakturę skóry
    3. Różnica w odcieniu twarz-ciało, tzn ręka i twarz siedzi a reszta modeli ma żółty zafarb

    Mam nadzieję, że tym razem było merytorycznie i bez wycieczek
    Wypijmy za blendy...

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez galaza Zobacz posta
    Sam piszesz dosyć ostro ale przy swoich zdjęciach już delikatniej lubisz
    Panie daj Pan już spokój przecież tego nawet przy dobrych wiatrach nie można nazwać krytyką zdjęcia: "Obróbka w programach graficznych powinna być przemyślana anie kopią z kursów, do zobaczenia 24 na warsztatach bo przydałyby Ci się."

    Co do wypunktowanej listy przyjrzałem się temu i może coś jest na rzeczy, ale.. ja tego nie widzę Dzięki. Swoją drogą to może skręcimy jakąś lubelską grupę foto, wspólne sesje i te sprawy, mam trochę szpeju i chęć do nauki

  6. #26

    Domyślnie

    Lubelska grupa już jest
    Zapisz się do grupy Eikona
    Wypijmy za blendy...

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •