Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    A zapodaj Ornat linka do zdjęć swoich, bo coś marnie szukam..

  2. #22

    Domyślnie

    Wszedłem na Twoją stronkę www.ornatbros.pl bo ciekawie się wypowiedziałeś, żeby zobaczyć Twoje dzieła. Zakładka model i pierwsze zdjęcie w oczy mi się rzuciło, potem drugie i dyrastyczna różnica. Masz stronkę w flashu więc pozwolę sobie wkleić Twoje zdjęcia.

    1.


    2.


    zaraz je usunę z serwera, ale chciałeś żebym rozwinął to rozwijam.
    Na pierwszym zdjęciu odcień skóry modelki to czysta solarka, a model wręcz puszcza zajączki, taki jest blady. Kontrast pomiędzy nimi zdecydowanie przeszkadza w odbiorze. Ponadto na drugim zdjęciu twarz modelki nie jest już aż tak ciemna jak na pierwszym, co świadczy o złym świetle przy na pierwszym zdjęciu. To takie moje skromne zdanie. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Rafal_Boruch ; 12-02-2014 o 20:13

  3. #23

    Domyślnie

    Czy tu przypadkiem nie zrobił się*dział: Wyzwania i pojedynki?
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  4. #24

    Domyślnie

    Rafale, model z urody i natury jest jasnej karnacji i nie widziałem powodu aby robić z niego murzyna. Zresztą nie życzyłby sobie tego. Modelka? Tak, była opalona ale czy słońcem czy w solarium, nie wnikam. Owszem modelka na pierwszym zdjęciu ma ciemniejszą karnację niż na drugim ale kolorystyka/odcień skóry jest ten sam. Zdjęcia które wybrałeś z mojego portfolio i które tu pokazujesz jednak nie są trafnym przykładem. Wracając do Twoich zdjęć bo o nich tu toczy się dyskusja różnią się tak jak pisałem wcześniej odcieniem/kolorem głównie skóry. U mnie jest różnica w jasności a u Ciebie w kolorze. Aby bardziej to zobrazować pozwoliłem sobie na szybkie zestawienie Twoich 3 zdjęć. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko. Usunę je lada chwila. Wiesz już teraz o co mi chodzi? Pozdrawiam


  5. #25

    Domyślnie

    Wiem, widze to i nie zaprzeczam. Bo tak jak napisałem postaram się by następny set był spójny, jednak nie da się uzyskać jednakowego koloru skóry na 3 zdjęciach bez głębszej ingerencji w przypadku gdy w jednym ze zdjęć(u mnie nr 1) promienie słońca idą prawie prosto w obiektyw, co za tym idzie naturalnie zmniejsza się kontrast zdjęcia i pojawia się naturalna flara. Moim zdaniem 1 wyszła naprawde dobrze i dlatego zdecydowałem się w nią głębiej nie ingerować.
    P.S Udał Ci się 3 set z Woźnickim. Dobra robota

  6. #26

    Domyślnie

    Rafale, bardzo cieszy mnie to, że nie obrażasz się lecz podjąłeś rzeczową a nawet obrazową dyskusję. Wiem, jak trudno uzyskać spójność kolorystyczną w całym secie i podczas fotografowania również dotykają mnie te same lub podobne problemy Czekam, zatem na kolejne Twoje zdjęcia. Pozdrawiam

    P.S Dzięki

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •