Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Do not disturb...

    Witam,

    Poniższym zdjęciem mam nadzieję zadebiutować w zbieraniu Waszych opinii oraz porad, przydatnych w dalszym rozwoju mojej pasji.


    Pozdrawiam
    werbusso

  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie ciekawe, nastrojowe, choć trochę smutne. Zdecydowanie brakuje mi kontekstu. Może warto by było pokazać jeszcze 2, 3 zdjęcia tworzące całość?

  3. #3

    Domyślnie

    Jest klimat. Moim zdaniem troszeczkę za ciemno, ale dosłownie minimalnie. Kobieta nie wiem czy jest smutna bo na ustach pojawia się jak by zalążek uśmiechu. Bardzo mi się podoba, ja nie potrzebuje dodatkowego zdjęcia do historii, ujęcie broni się samo w sobie. Bardzo fajne.

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękuję za Wasze opinie.
    ecml To zdjęcie, stanowi całość niczym obraz Damy z łasiczką
    wedCo do jasności, to muszę polegać na Waszej opinii. Monitor mam ustawiony na oko i przy zdjęciu na granicy mroku mogłem niestety przesadzić.
    Kobieta nie jest smutna (a przynajmniej nie taka miała być). W moim odczuciu i zamierzeniu, wspomina ona przyjemne chwile które w głębokim zamyśleniu powodują u niej zalążek uśmiechu.

    Pozdrawiam
    werbusso

  5. #5

    Domyślnie

    Świetna tonacja kolorów,według mnie zbyt dużo światła na nosku,to bardzo przyciąga wzrok,odciągając od właściwego przekazu fotografii.
    Klimat świetny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •