Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Ola domowo

  1. #1

    Domyślnie Ola domowo

    Witajcie, wrzucam 1 zdjęcie z domowej sesji na szybko
    Żeby się troszkę usprawiedliwić, nie jestem mistrzem obróbki skóry a światło to była goła sb900 (patrz cień)


    Z tego co już zauważyłem to jest troszkę płasko, ostrość w ogóle poleciała nie tam gdzie trzeba a zdj jest troszkę przeostrzone

    Liczę na jakąś konstruktywną krytykę
    d800 x S17-35 2.8-4 x N35 1.8G x 50 1.8D x 85 1.8G x S70-200 x SB700/SB900
    www.mashtophoto.tumblr.com

  2. #2

    Domyślnie

    A to nie jest tak, że konstruktywna krytykę sam sobie napisałeś? Ja absolutnie nie jestem złośliwy, czy też uszczypliwy, ale chłopie Ty weź się do roboty. Skoro piszesz - jest troszkę płasko, ostrość w ogóle poleciała nie tam gdzie trzeba a zdj jest troszkę przeostrzone. To poproś tę piękną dziewczynę na 5 minut i popraw to co Ci się nie podoba i przedstaw nam swoją udaną i w pełni świadomą pracę.
    To trochę tak jak przychodzisz do kogoś w odwiedziny, on kładzie na stół ciasto i mówi: Proszę częstuj się, ale wiesz wyszedł mi zakalec i jest ze starych jabłek. Przypaliło mi się, a czekoladę na posypkę znalazłem na śmietniku. Smacznego
    Wydaje mi się że jak powtórzysz sesję to będzie super

  3. #3

    Domyślnie

    wydaje mi się że z taką modelką możesz zrobić ciekawsze zdjęcia. Ciekaw jestem jak w kolorze to zdjęcie wygląda? mam wrażenie że lepiej. i kolor skóry jest taki sam jak tła to chyba nie najlepiej
    D7000 | D40x | sb-700 | S18-50 2.8 ex macro| N35 1.8

  4. #4

    Domyślnie

    No owszem, nie najlepiej ale żółty pokój, żółte światło, jedna lampa błyskowa, co poradzisz panie jak nic nie poradzisz :P

    Jak wed napisał, trzeba poprawić po prostu, ale to już w normalnym studio a nie w domu pomiedzy reklamą a filmem
    d800 x S17-35 2.8-4 x N35 1.8G x 50 1.8D x 85 1.8G x S70-200 x SB700/SB900
    www.mashtophoto.tumblr.com

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Toniemek Zobacz posta
    No owszem, nie najlepiej ale żółty pokój, żółte światło, jedna lampa błyskowa, co poradzisz panie jak nic nie poradzisz :P
    Tu masz zielony pokój, też żółte światło i brak lampy błyskowej I jak to nie poradzisz??
    http://www.flickr.com/photos/wed777/...57629559070365
    Wiem że to zdjęcie Klaudii nie jest idealne, ale były to moje pierwsze kroki i trzeba było się namęczyć aby osiągnąć coś podobnego. A musisz wiedzieć że photoshop jest mi obcy i wszystko zrobione w lightroomie.

    Cytat Zamieszczone przez Toniemek Zobacz posta
    Jak wed napisał, trzeba poprawić po prostu, ale to już w normalnym studio a nie w domu pomiedzy reklamą a filmem
    Sądzę że jak masz d800 to Ty nie potrzebujesz studia. Nawet w domu zrobisz piękne portrety. Weź dziewczynę w plener i robisz cuda na kiju
    Ja czekam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •